Значення імені Стефанія

Значення імені Стефанія

У енергетиці імені Стефанія в першу чергу впадають у вічі такі якості, як рухливість і експансивна імпульсивність. Експансивна з тієї причини, що центральний склад імені - фанія - припускає не лише гостру чутливість до зовнішньої дії, але і дуже активну реакцію у відповідь, яка легко може перевершити причину, що викликала цю реакцію.

<р> Не даремно ж останнім часом до ужитку міцно увійшов термін "фани", що визначає явно надмірних прихильників чого - або кого-небудь, і готових з будь-якої мухи виростити чудового слоника, а то і справжнісінького слоняру! Звичайно, показна експансія сучасних "фанів" жодним чином не пов'язана з ім'ям Стефанії, це усього лише співзвуччя, але в тому-то і штука, що немає у світі просто співзвуч.

Кожне слово має свою енергетику, спробуйте скажімо, придумати яке-небудь абстрактне прізвисько людині - і ви відразу ж зможете відчути, що одні прізвиська ну просто не в'яжуться з його характером, інші ж прилипають до людини, немов банний лист не скажу до чого. Отже, у Стефанії є усі підстави для того, щоб вирости досить експансивною, самолюбною, а може бути, навіть ексцентричною жінкою. Інша справа, що це доки усього лише схильність, а не факт, що відбувся. Дуже багато що залежить від виховання і тих умов, в яких Стефанія буде рости. Найсприятливіше, якщо Стефа навчиться деякій стриманості і самоконтролю - це позбавить її від багатьох необдуманих кроків в житті.

З іншого боку, не можна допускати, щоб стриманість призводила до замкнутості, адже тоді глибинні емоції можуть обернутися дуже небезпечними пристрастями, а упевненість в собі зміниться крайньою невпевненістю і комплексом неповноцінності! Одним словом, істина, як завжди, посередині - якщо легка ексцентричність припускає контроль над ситуацією, то все гаразд. Навіть почуття гумору Стефанії, якщо звичайно, воно не заглушене стараннями вихователів, теж не має бути безконтрольним.

В цілому доля жінки з таким ім'ям, як мовиться, в її руках. Якщо життя і виховання не змусили Стефу втратити упевненість в собі, то її енергійність, запальність, уміння залучати до себе увагу і цілеспрямованість здатні зробити Стефанію справжнім лідером і забезпечити успіх в кар'єрі. Ось тільки таке прагнення до лідерства може стати джерелом непорозумінь в стосунках з начальством або в сім'ї. Тут-то і згодиться деякий самоконтроль.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Стефанія

С - розсудливість, примхливість і владолюбство
Т - тонка творча натура
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
Ф - уміння адаптуватися, ніжність і своєрідність ідей
А - сила і воля
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Я - творчі здібності, гідність і інтелігентність