Значення імені Станіслава

Значення імені Станіслава

Сьогодні це ім'я набагато частіше зустрічається серед чоловіків, проте в його жіночому варіанті, на наш погляд, енергетика сприятливіша, ніж в чоловічому. У нім відзначається та ж легкість, рухливість, а чоловічий відтінок або, якщо завгодно, присмак здатний надати Станіславі упевненість в собі і достатню твердість характеру. Хоча звичайно, в питанні виховання за маленькою Стасею потрібне око та око. Вона рідко відрізняється усидливістю і особливою працьовитістю, швидше навпаки, неспокійний характер часто робить її ініціатором всіляких ігор і пустощів.

Не виключено, що в дитячому віці Станіслава буде рости отакою зірви-головою. Втім, її рухливість хоч і не дає їй терпляче вчитися, зате жвавий рухливий розум допомагає Стасі швидко засвоювати будь-яку інформацію, причому відноситься це не лише до корисної інформації, але і до всякого роду сумнівних знань і ідей, що часто турбують дитячі і юнацькі уми. Це зобов'язує батьків Стасі приділяти вихованню своєї дочки досить багато уваги, інакше цікава Станіслава може дуже рано і занадто невміло випробувати усі заборонені для її віку плоди.

В цілому ж, якщо "небезпечний вік" закінчиться без особливих втрат, Станіславі може допомогти її життєлюбність і почуття гумору. Вона зазвичай дуже товариська і доброзичлива, а спалахнувши якою-небудь ідеєю, інший раз здатна вивернути гори. Усе це збирає навколо неї багато друзів і прихильників, проте в питаннях любові Стасі не заважає проявити деяку обережність. На жаль, емоції і почуття непостійні і часто проходять якраз в самий, здавалося б, відповідальний момент.

Найсприятливіше, якщо ще в юному віці батькам або іншим вихователям вдалося заразити Станіславу інтересом до якої-небудь галузі людських знань. В цьому випадку її енергія і швидкий розум можуть допомогти їй зробити хорошу кар'єру, а комунікабельність і товариськість цьому сприятимуть ще більше. Втім, навіть якщо нічого подібного не станеться, усі перелічені якості здатні сприятливо відбитися на її сімейному житті. Хоча незайве їй все ж трохи більше звертати увагу на непостійність своїх прив’язаностей в любові.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Станіслава

С - розсудливість, примхливість і владолюбство
Т - тонка творча натура
А - сила і воля
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
С - розсудливість, примхливість і владолюбство
Л - винахідливість, артистичність і логіка
А - сила і воля
В - мінливість і відсутність регулярності
А - сила і воля