Значення імені Станіслав

Значення імені Станіслав

Енергетика імені припускає значну збудливість і рухливість. Звичайно, це не означає, що Станіслав взагалі не зможе усидіти на місці, але все таки подібні риси так чи інакше знаходять своє відображення в його характері. Крім того, порівняно з іншими іменами це нагадує легку кавалерію серед більше ваговитих побратимів. Не в образу буде сказано, але подібна легкість і рухливість слова привели навіть до того, що в деяких регіонах СНД "стасіками" називають вертких домашніх тарганів.

Цікаво, що самого Стаса такі якості часто примушують триматися підкреслено грубувато і твердо, він як би своєю поведінкою прагне спростувати звукову енергетику свого імені. Особливо такий стан справ характерний для підліткового "перехідного" віку і у поєднанні зі значною збудливістю Станіслава може зробити його досить хуліганським і навіть забіякуватим. На жаль, це шлях багатьох чутливих людей з досить хворобливою самолюбністю.

Швидше за все, в школі у Стаса буде багато проблем і з навчанням, і з поведінкою, проте його рухливий розум зазвичай швидко допомагає надолужити упущені знання, а розвинена (іноді навіть занадто) самолюбність надає йому завзятість для досягнення намічених цілей. Так що навряд чи варто дивуватися, якщо Станіслав, що відстає за шкільною програмою, раптом поступить в якийсь престижний інститут.

Ще одна характерна риса, пов'язана з ім'ям Стаса - це його схильність до дотепності, яка в його вустах може бути дуже їдкою, при цьому сам він, в силу своєї образливості, на чужу гостроту може реагувати дуже болюче. Якщо ж його хлоп'яча самолюбність з віком переросте в честолюбні спрямування, Станіслав здатний почати власне просування до слави через скандал.

Насправді, не така вже рідкість, коли люди отримували популярність на гребені яких-небудь скандальних історій, головне, щоб за цим дійсно стояла якась цінність, інакше нічого, окрім неприємностей, нажити не вдасться. Втім, скандальний шлях хоч і відрізняється швидкістю, все ж досить важко не помітити його очевидні незручності, занадто просто можна розгубити на цьому шляху і друзів, і душевне тепло, і навіть талант. Як би то не було, незалежно від того, який шлях вибере Станіслав, йому не перешкодить проконтролювати свою раниму і здатність ображатися, інакше ці якості можуть завести його далеко і неабияк зіпсувати життя.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Станіслав

С - розсудливість, примхливість і владолюбство
Т - тонка творча натура
А - сила і воля
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
С - розсудливість, примхливість і владолюбство
Л - винахідливість, артистичність і логіка
А - сила і воля
В - мінливість і відсутність регулярності