Значення імені Соломон

Значення імені Соломон

Енергетику імені Соломон виділяє рідкісна прямота, послідовність і урівноваженість. Зазвичай людина з таким ім'ям уміє ставити перед собою цілі і планомірно домагатися їх досягнення. Соломон терплячий, наполегливий, має непогані вольові якості і практично абсолютно не розташований до агресії. Іноді він виглядає занадто зануреним у свої думки, проте з початком бесіди це відчуття проходить - Соломон зазвичай є непоганим співрозмовником, не позбавленим до того ж почуття гумору.

В цілому енергетика імені здатна схилити Соломона до логічності і тверезої розсудливості, проте цю картину помітно доповнює легендарний образ біблейського царя Соломона, що поєднував в собі, мабуть усі мислимі достоїнства, які тільки може мати смертна людина і при цьому абсолютно не виглядати святенником. З ним пов'язані найбільш красиві і добрі легенди Старого Завіту, а тому немає нічого дивовижного, якщо саме вони в найбільш значному ступені вплинуть на уяву сучасного Соломона.

Дитячі мрії рідко коли проходять дарма, вони будять фантазію, надають думкам жвавість і цілком можливо, що з віком це знайде своє відображення в прояві у Соломона незвичайних творчих здібностей. Єдине, чого тут мабуть слід побоюватися, так це надмірного росту самолюбності. Втім, навряд чи Соломон зможе перетворитися на закінченого егоїста, швидше за все, в цьому йому завадить хороше почуття гумору і урівноваженість.

Одним словом, немає нічого поганого, якщо Соломон ревниво відноситиметься до своїх інтересів, головне хоч якось розміряти їх з інтересами інших людей. До речі кажучи, в цьому випадку його шанси на вдалу долю подвояться.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Соломон

С - розсудливість, примхливість і владолюбство
О - експансивність і емоційність
Л - винахідливість, артистичність і логіка
О - експансивність і емоційність
М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість
О - експансивність і емоційність
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я