Значення імені Софія

Значення імені Софія

Софія - ім'я імпульсивне і глибоке, проте в нім самому закладена недовіра до своєї чуттєвості і достатня серйозність. Втім, не даремно в давнину це слово вибрали для позначення мудрості, досягти якої неможливо без глибини почуттів. Дійсно, легко перемогти свої пристрасті, коли вони слабкі, той же, хто зуміє привести в рівновагу якнайглибші переживання, той набуде і мудрості. Шкода звичайно, що подібне відбувається в житті дуже рідко.

Частіше усього Софія з дитинства росте дуже старанною і усидливою дитиною, і батькам не складає великих труднощів привчити її до такого поняття, як "треба". Навряд чи слід чекати, що навчання буде їй легко даватися, проте у більшості випадків знання, отримані важкою працею, виявляються глибшими. З віком працьовитість Софії може знайти собі прекрасне застосування і в плані кар'єри, і в сімейному житті. Вона прекрасна хазяйка і надійний працівник, ось тільки нерідко в її поведінці починає відбиватися сила її стримуваних емоцій.

В першу чергу це може зробити Софію дуже балакучою, особливо якщо вона не знайшла вихід своєї чуттєвості в якій-небудь кар'єрі, будь то наука, що вимагає великої і пристрасної любові, або ж ще емоційніше мистецтво. Якщо такого виходу у Софії немає, то глибокі почуття можуть доставляти їй чималі страждання і вимагати якого-небудь прояву, тому Софія частенько може годинами говорити зі знайомими і близькими про свої, та й про чужі проблеми. При цьому у більшості випадків такі розмови зовсім не схожі на безтурботне перемивання кісточок.

У сімейному житті Софія навряд чи прагнутиме грати активну роль лідера, хоча її сильна воля здатна підпорядкувати собі чоловіка, що вона робитиме без зайвих криків, але дуже наполегливо. Тут їй слід поводитися обережніше, оскільки, як би Софія не намагалася приховати свої переживання, їх тяжкість все одно може негативно відбитися на взаємовідносинах. Виправити ситуацію неважко, якщо спробувати заповнити бракуючу в енергетиці її імені схильність до гумору. Принаймні, легше відношення до життя не пошкодить. Заразом одного разу це може допомогти їй легше пережити ситуацію, коли пристрасть, що несподівано вирвала назовні, зажадає від неї різко змінити своє життя і віддатися у владу безрозсудного почуття несподіваної любові.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Софія

С - розсудливість, примхливість і владолюбство
О - експансивність і емоційність
Ф - уміння адаптуватися, ніжність і своєрідність ідей
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Я - творчі здібності, гідність і інтелігентність