Значення імені Севастян

Значення імені Севастян

Севастян - ім'я енергійне і пряме. Спробуйте прислухатися до його мелодії, яка починається досить неквапливо і поступово набирає силу, роблячи рішучий наголос у кінці. Приблизно так само можна визначити і характер самого Севастяна. Зовні це досить урівноважена людина, не позбавлена почуття гумору, іноді він навіть здається безвідповідальним і безтурботним, проте це оманливе враження - варто тільки зачепити Севастяна за живе, і на перший план починає виходити закладена в його характері імпульсивність і твердість.

Варто також відмітити значну чутливість Севастяна, він дуже самолюбний і образливий, в чому до речі, чималу роль грає рідкість його імені, а отже і зачепити його за живе труднощів зазвичай не представляє. При такому стані речей є усі підстави вважати, що з часом імпульсивність Севастяна може перерости в різкість і вибухонебезпеку, а прямота - в упертість.

Тут слід бути обережніше, оскільки якщо подібне станеться, то доля Севастяна може помітно ускладнитися і захмаритися безліччю конфліктів і взаємонепорозумінь з оточенням. Навіть властиве йому почуття гумору рятує його далеко не завжди, оскільки з урахуванням підвищеної ранимої дотепність найчастіше починає набувати характеру злої сатири або кепкування, так що в цьому випадку від природженої добродушності частенько з часом не залишається і сліду.

З іншого боку, якщо Севастяну вдасться здолати негативні сторони своєї енергетики і він набуде нарешті вже не показної, а справжньої душевної рівноваги, то сила його характеру здатна неабияк допомогти йому в житті і кар'єрі. Він працелюбний і здатний на рішучі вчинки, має непогану творчу уяву і честолюбство, по суті, тільки нерівність характеру і схильність до упертості заважають йому зробити хорошу кар'єру і досягти згоди в колі сім'ї.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Севастян

С - розсудливість, примхливість і владолюбство
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
В - мінливість і відсутність регулярності
А - сила і воля
С - розсудливість, примхливість і владолюбство
Т - тонка творча натура
Я - творчі здібності, гідність і інтелігентність
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я