Значення імені Сергій

Значення імені Сергій

Найважливіші якості, які проявляються в імені Сергій - це внутрішня жилка, урівноваженість між твердістю і м'якістю, а також його непомітність, що в першу чергу пов'язане з надзвичайною поширеністю імені. Цікавий факт - при такому достатку Сергєєв це ім'я все ж не так вже часто можна зустріти серед яких-небудь політичних вождів або лідерів, хіба що у вигляді по батькові.

До речі кажучи, саме це може служити яскравим підтвердженням тому, що ім'я все ж досить помітно впливає на долю, адже по теорії вірогідності, в одній тільки політичній еліті Сергієм має бути як мінімум кожен двадцятий, проте такого не відзначається ні зараз, ні в минулі часи. Серед музикантів, поетів, письменників їх скільки завгодно, а ось в якості помітної політичної фігури, на відміну від Олександрів і навіть Єгорів, всього дві-три людини.

Втім, тут немає нічого дивовижного, просто ім'я дійсно не схиляє його до лідерства, а в силу звичності імені і його урівноваженості, самолюбність Сергія рідко буває ущемлена. Зазвичай йому немає нужди тяжко самостверджуватися, хіба що це пов'язано з іншими причинами, а тому і честолюбні плани Сергія рідко пов'язані з боротьбою і протистоянням, що в психології визначається як відсутність імпульсу до влади. Іншими словами, Сергій не лідер, він або на рівних, або ж сам по собі.

Усе це робить ім'я Сергія максимально сприятливим для нормального життя. На це ім'я добре опертися в скрутну хвилину, що додає сил при відстоюванні своїх інтересів, в нім також досить чуттєвості і людяності, проте оскільки твердість і м'якість знаходяться в рівновазі, то тут дуже багато що залежить від виховання.

Приміром, Сергій може з віком стати занадто жорстким або, навпаки поступливим, проте з урахуванням того, що сьогодні процес виховання у більшості випадків усереднений школою, впливом вулиці і мало припускає індивідуальний підхід, то швидше за все, Сергій так і залишиться досить урівноваженою людиною, здатною і за себе постояти, і людям допомогти. В цілому ж можна бути упевненим, що у нього буде багато друзів, цілком нормальні стосунки з оточенням, а успіх в справах залежатиме в основному не від волі випадку, а від його власних зусиль.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Сергій

С - розсудливість, примхливість і владолюбство
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
Р - догматичність і самовпевненість
Г - сумлінність і увага до деталей
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Й - приземленість і практичність