Значення імені Серафима

Значення імені Серафима

Серафима - ім'я дуже цікаве. По-перше, воно в повному розумінні цього слова ангельське, так би мовити, на одному ступені з Херувимами. По-друге, на відміну від Херувимів, "ангелоподібність" Серафими не так вже помітна, а отже, не муляє ока і позбавляє ім'я зайвої претензійності. По-третє ж, у імені дуже своєрідна енергетика, що загалом і є найцікавішим.

Неважко помітити, що по своєму звучанню ім'я Серафима починається на якомусь підйомі, а закінчується набагато спокійнішим видихом, неначе людина зітхнула з полегшенням. Таким чином, в енергетиці створюється деякий контраст - напруга на початку робить Серафиму досить чутливою людиною, а полегшення у кінці дає душевній напрузі спокійний і безпечний вихід. Усе це може зробити дуже благотворний вплив на її долю, і хоча позитивна енергетика - це ще не характер, проте у Серафими багато шансів на те, щоб відповідати своєму неординарному імені.

Як правило, Сіму ще з дитинства відрізняє рухливість і життєрадісний оптимізм, та і з віком похмурий настрій для неї не притаманний. Вона добра і чуйна, завжди готова прийти на допомогу, ось тільки нерідко підвищена чутливість робить її досить образливою. Втім, образи не затримуються в душі Серафими надовго і швидко проходять, поступаючись місцем звичному оптимізму і добродушності. Вона дуже товариська і має непогане почуття гумору, що і зовсім полегшує спілкування з нею.

Недивно, якщо поряд з нею буде безліч друзів і приятелів. У сімейному житті у Серафими теж не передбачається особливих складнощів, у більшості випадків її дівоча влюбливість в заміжжі поступається місцем глибшим і зрілішим почуттям, а душевність, доброта і швидка відхідливість Сіми не дають звичайним в сім'ї непорозумінням перетворитися на привід для розлучення.

Слід також відмітити мрійливість Серафими - буває, що мрії про якесь світле майбутнє допомагають їй швидко повернути душевну рівновагу. Шкода тільки, що для реалізації своїх мріянь в реальному житті Серафимі бракує деякої наполегливості - як не дивно, заважає властивий їй оптимізм і легкість. Особливо це стосується успіху в кар'єрі і помислів про свою фінансову незалежність, тут їй не обійтися без виховання в собі завзятості і цілеспрямованості.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Серафима

С - розсудливість, примхливість і владолюбство
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
Р - догматичність і самовпевненість
А - сила і воля
Ф - уміння адаптуватися, ніжність і своєрідність ідей
И - приземленість і практичність
М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість
А - сила і воля