Значення імені Семен

Значення імені Семен

Енергетика імені Семен поєднує в собі такі риси, як легка збудливість, рухливість, здатність до грунтовності і завзятості. Окрім цього, помітний вплив роблять достатня рідкість імені і пов'язані з ним вірогідні асоціації. Цілком можливо, що в підлітковому віці Семен соромитиметься співзвуччя свого імені поняттю сім'я, проте навіть якщо це і не так, все одно помітність і деяка легковагість імені здатні зробити Сеню об'єктом кепкувань.

При цьому величезну роль грає збудливість Семена: нудно дратувати урівноваженого флегматика, небезпечно це робити з тим, хто уміє захищатися, не втрачаючи рівноваги, зате вже якщо людина починає нервувати від кепкувань, якщо образа застилає йому очі, то тут до загальних веселощів мета досягнута! Звичайно, народися Семен відразу ж дорослим або живи він на іншій планеті - цього б не сталося, проте в реальному житті однієї тільки боязні кепкувань буває досить, щоб збудливість отримала свій розвиток, а самолюбність стала хворобливою.

Часто самолюбність значною мірою і визначає життєвий шлях Семена. Дитячі образи навряд чи зроблять його замкнутим, принаймні ім'я не надає такої можливості, оскільки з причини відсутності в нім твердої опори воно не припускає довго акумулювати напругу. У зв'язку з цим Семен, швидше за все, шукатиме підтримку в друзях або знаходитиме розрядку в гуморі. І те і інше досить сприятливо і здатне добре допомогти Семену вписатися в колектив, де він може навіть стати душею компанії. Тут, правда, частенько йому починає заважати неабияка образливість, що провокує сварки, розриви із старими друзями і пошук нових. Така ж ситуація може скластися і в сімейному житті, причому надмірна образливість може підштовхнути його до пошуку заспокоєння в алкоголі.

Уникнути такого неприємного обороту можливо тільки одним способом - не чекати від людей розуміння своїх образ, оскільки мало вірогідно, що ці образи були нанесені із злим наміром або з метою принизити, швидше, тут грає роль хвороблива самолюбність самого Семена, а тому і лікувати це краще всього, просто посміявшись разом з усіма над ситуацією і над самим собою. Одним словом, якщо Семен починає ставитися до себе з відомою долею гумору, то більшість проблем в його житті відпадають самі собою.

Ще одна важлива риса Семена, пов'язана з енергетикою його імені - це уміння бути грунтовним в справах. З нього може вийти прекрасний працівник, а дар швидко знаходити друзів часто робить його хорошим організатором і керівником, особливо якщо він позбавиться від своєї образливості, а своє почуття гумору зуміє застосовувати і до самого себе.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Семен

С - розсудливість, примхливість і владолюбство
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я