Значення імені Савелій

Значення імені Савелій

Сьогодні це ім'я здатне виділити свого хазяїна із загального оточення. З одного боку, тут грає роль його достатня рідкість, з іншої ж - в нім є якась привабливість і може бути навіть дивність. По своїй енергетиці воно досить відкрито, але дивовижним чином в нім є сусідами здатність приймати швидкі вольові рішення і схильність до сумнівів. Нерідко, якщо в характері Савелія переважає свавілля і рішучість або ж він просто прагне до цього, він вважає за краще називати себе Савою.

Савелій же - ім'я м'якше, така людина може постояти за себе, може з повною самовіддачею взятися за яку-небудь справу, але вже з перших кроків в голову йому нерідко починають приходити думки типу "а чи варто?" . Окрім цього, помітність імені у випадку з Савелієм може бути не зовсім бажаною - в дитинстві Саві може здаватися, що він занадто сильно залучає до себе увагу, занадто на видноті зі своїм трохи дивним ім'ям. З віком це, звичайно пройде, можливо навіть незатишні відчуття дитинства зміняться у нього гордістю за своє ім'я, але в дитинстві, швидше за все, він досить активно прагнутиме до самоствердження.

Цікаво, що тут може проявитися ще одна риса енергетики імені - його деяка похмурість, не виключено, що саме цю маску вибере Савелій, щоб попереджати зайву увагу до своєї персони. Навряд чи це зробить його занадто замкнутим, швидше просто в спілкуванні з людьми він дещо флегматичний і відсторонений, підкреслюючи свою самостійність. У справах його відрізнятиме зібраність і акуратність, оскільки ім'я схиляє до таких якостей, як господарність і домовитість.

Маловірогідне, що в житті Савелія виникне багато конфліктних ситуацій, його внутрішня енергія хоч і здатна на спалах невдоволення, проте не припускає агресію і довге накопичення напруги, так що найчастіше і особисте життя, і кар'єра у нього бувають досить рівними, без стрибків і зривів.

Єдине, що може сильно затьмарити йому життя - це мабуть, тільки його внутрішні сумніви і недолік почуття гумору. Безумовно, іноді не заважає озирнутися назад, але замість того, щоб обтяжливо роздумувати над минулим, набагато краще просто зробити з нього висновки і зуміти посміятися над ним і над самим собою.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Савелій

С - розсудливість, примхливість і владолюбство
А - сила і воля
В - мінливість і відсутність регулярності
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
Л - винахідливість, артистичність і логіка
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Й - приземленість і практичність