Значення імені Сава

Значення імені Сава

Енергетика імені Сава відрізняється незалежністю, рішучістю і силою. Незважаючи на свою урівноважену твердість, воно проте здатне наділити свого носія достатньою імпульсивністю. Недивно, якщо в характері Сави буде деяка ексцентричність і вибухонебезпека. Зовні він може справляти враження досить урівноваженої людини, проте за цією спокійною маскою частенько ховаються найсильніші емоції.

Взагалі, для Сави дуже характерна колосальна упевненість в собі, в якій нерідко можна уловити відтінок свідомості власної переваги. Він дуже самолюбний, але навряд чи відчуває занадто вже гостру потребу в самоствердженні, принаймні, головною причиною його ексцентричності є не стільки самолюбність, скільки пристрасність характеру і прагнення до лідерства.

У спілкуванні Сава зазвичай досить відкритий і, на жаль, далеко не завжди намагається стримувати свої емоції. В деяких випадках він може дійсно тримати себе в руках, але іноді готовий піддатися першій же блаженній ідеї, що прийшла в голову. Нерідко це здатне серйозно ускладнити йому життя, інший раз Сава здатний ні з того ні з сього раптом нагрубіянити кому-небудь або просто підняти людину на сміх, не особливо замислюючись про наслідки, проте його зазвичай виручає те, що він рідко коли проявляє завзятість в конфлікті. Таке відчуття, що, випустивши свої емоції з пляшки, він тут же втрачає до них інтерес і навіть готовий піти на мирову. Допомагає також і його почуття гумору.

Буває правда, що життя обходиться з Савою досить круто, і не раз обпалюючись на своїй ексцентричності, він втрачає властиву йому самовпевненість і, навпаки, починає бути занадто обережним, проте подібне трапляється не так вже часто. В цілому він має непогані шанси добитися успіху в житті, у тому числі і в самостійному бізнесі і, мабуть, єдине що йому можна побажати - це бути уважніше до оточення і особливо до своїх близьких. Трохи більше тепла і турботи не зашкодить ні ним, ні самому Саві.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Сава

С - розсудливість, примхливість і владолюбство
А - сила і воля
В - мінливість і відсутність регулярності
А - сила і воля