Значення імені Сара

Значення імені Сара

Це ім'я, мабуть, занадто жорстке і холодне для жінки, в його енергетиці відчувається безкомпромісність, різкість і величезна завзятість. Проте зовсім навіть не факт, що таким же буде і характер Сари. Швидше, вже навпаки: раз в імені занадто вже явно відчувається недолік тепла, то Сара мимоволі прагнутиме це тепло заповнити. В першу чергу енергетика імені відіб'ється на самолюбності Сари і тут грає роль не лише не підхожа жінці жорсткість, але і те, що ім'я несе на собі занадто явний відбиток загальноєврейської карми.

Приблизно як ім'я Іван, яке стало символом простого мужика, тільки ось у випадку з Сарою вплив загальноєврейської карми важко назвати особливо сприятливим - позначаються довгі віки принижень і поневірянь цього насправді ні в чому не повинного народу. Ну скажіть на милість, як може бути винен увесь народ оптом? І в чому? Багато хто ставить це питання, проте на негативній кармі це мало відбивається.

Словом, самолюбність Сари страждає відразу ж з двох сторін, а на додаток до всього позначається і недолік пластичності в її енергетики, що ще більше загострює реакцію на зовнішні подразники. Таким чином, у Сари з'являються два головні варіанти Долі - або вона встане на тяжкий шлях самоствердження, або просто прийме стан речей таким, як воно є. Проте найголовніше те, що власні душевні страждання, причин для яких аж занадто, можуть зробити її дуже чутливою не лише до своєї, але і до чужої біди, а це погодитеся, вже дещо.

Як правило, Сара дійсно дуже м'яка і чуйна людина, проте якщо вона вибрала шлях самоствердження, то хвороблива самолюбність може стати причиною її конфліктності і запальності, що не стільки поставить під сумнів її доброту, скільки зіпсує їй взаємовідносини з оточенням. З цієї точки зору другий варіант долі, що припускає упокорювання, набагато кращий, шкода тільки, що це робить Сару непомітною, що заважає кар'єрі і успіху в житті.

Найсприятливіше ж, якщо їй вдасться пом'якшити свою самолюбність за допомогою доброї самоіронії, але пом'якшити не до кінця, а трохи залишити для того, щоб уміти у разі чого постояти за себе. Саме цей компромісний варіант і дозволить їй проявити свій вольовий характер якнайкраще і в сімейному житті, і в кар'єрі, особливо тій, яка вимагає творчого підходу.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Сара

С - розсудливість, примхливість і владолюбство
А - сила і воля
Р - догматичність і самовпевненість
А - сила і воля