Значення імені Самуїл

Значення імені Самуїл

Енергетика імені Самуїл має значну рухливість і не припускає якої б то не було агресивності. Це ім'я досить добродушної і веселої людини, не чужої втім і самолюбності. У дитинстві Самуїл навряд чи відрізнятиметься усидливістю, він любить всілякі ігри, а інтереси його зазвичай такі широкі, що йому важко віддати перевагу якій-небудь одній справі. Не виключено, що в школі у нього будуть проблеми з навчанням, проте його допитливість і швидкий розум дозволять йому легко засвоювати інформацію і швидко надолужувати упущені знання.

Украй несприятливо, якщо батьки почнуть боротися з непосидючістю Самуїла якими-небудь каральними засобами, якими зазвичай являються ремінь і стояння в кутку - в цьому випадку жива уява Самуїла і його рухливий розум можуть рано підказати йому спосіб уникати покарання за допомогою хитрості і обману. Порожні умовляння і волання до совісті Самуїла теж малоефективні, набагато розумніше просто постаратися прищепити дитині правильні інтереси, тоді і проблеми можуть відпасти самі собою.

Взагалі, якщо Самуїлу вдасться встояти перед спокусою домагатися бажаного хитрістю, життя його може скластися дуже вдало. Він досить честолюбний, щоб рано чи пізно почати докладати значних зусиль для досягнення намічених цілей, а його здатність швидко, якщо не сказати блискавично міркувати, зв'язана з прекрасною уявою може знайти собі хороше застосування в якій-небудь професії, що вимагає творчості. Крім того, почуття гумору, оптимізм і добродушність дозволяють Самуїлу швидко сходитися з людьми і забезпечують сприятливу атмосферу в сім'ї і в спілкуванні з близькими.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Самуїл

С - розсудливість, примхливість і владолюбство
А - сила і воля
М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість
У - співпереживання, боязливість і ранима
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Л - винахідливість, артистичність і логіка