Значення імені Руслан

Значення імені Руслан

Як не дивно, ім'я Руслан в сучасному звучанні не дуже підходить для багатиря, хіба що це інтелігентний багатир з дуже тонкою душевною організацією. Звичайно, це усього лише схильність, і не факт, що вона відіб'ється на самому Руслані повною мірою. Передусім слід зазначити такі риси енергетики імені, як легкість і деяку відірваність від землі, що швидше за все, знайде прояв в мрійливості і романтичності Руслана. Ім'я як би захоплює свого хазяїна в невідомі висоти. Ще більше такий вплив посилюють казкові образи, пов'язані з казками Пушкіна і знайомі кожному з дитинства.

Втім, це призводить не лише до мрійливості, але і помітно впливає на розвиток самолюбності, яка при зіткненні мрійливого Руслана з реальним життям може стати дуже хворобливою. Насправді, якщо маленькому Руслану приємно представляти себе в цьому казковому образі, то чекати подібного визнання від оточення не доводиться. Більш того, не виключені кепкування, тобто і образи, відповідати ж характером казковому багатиреві, щоб самоствердитися в такому образі, дуже і дуже важко. Тому казка так і залишається в мріях, а Руслан, ім'я якого до речі, мало схиляє до конфліктів і протиборства, в житті вибирає іншу лінію поведінки.

Швидше за все, мрії і переживання дитинства зроблять Руслана досить потайною і честолюбною людиною. Зовні він буде досить миролюбний, товариський і навіть може здаватися відкритою людиною, але найчастіше це виявляється лише акторською грою. При цьому недолік твердості в енергії імені в такій ситуації може виявитися дуже небезпечним, оскільки хвороблива самолюбність жадає самоствердження, а нездатність до відкритого самоствердження здатна поставити Руслана на шлях таємних інтриг. Уникнути такого стану справ можна, але для цього необхідно або самому виховати в собі твердість характеру, або позбавити свою самолюбність від хворобливості, що набагато складніше.

Звичайно, виключення є завжди, але зазвичай Руслан досить активно прагне до високого становища і життєвого статусу, хоча оточення може цього не помічати до тих пір, поки його мрії не здійсняться і він не отримає нарешті заповітного визнання суспільства. Шкода тільки, що на цьому шляху Руслан надто пізно починає розуміти, що в гонитві за ілюзорними самолюбними мріями він втрачає можливість жити простим людським щастям, яке завжди можна знайти в щирій любові, справжніх друзях і навіть в звичайній душевній розмові.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Руслан

Р - догматичність і самовпевненість
У - співпереживання, боязливість і ранима
С - розсудливість, примхливість і владолюбство
Л - винахідливість, артистичність і логіка
А - сила і воля
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я