Значення імені Роза

Значення імені Роза

Якщо батьки дають дитині ім'я Роза, то немає нічого дивовижного, якщо вони почнуть відноситися до своєї дочки так само, як садівник відноситься до однойменної квітки, що вимагає турботи, а стосовно самої Рози - виховання. Цьому, до речі, сприяє спокій енергетики імені, в якій відзначаються досить чітко виражені твердість, відкритість і постійність. Єдине, чого мабуть бракує в цьому імені, так це деякої жвавості і рухливості.

Важко однозначно визначити, яким буде виховання Рози, проте більшість шансів за те, що воно буде успішним, а може бути, навіть і вдалим. В першу чергу батькам необхідно привчити Розу до порядку і терплячості. Серед жінок з цим ім'ям дуже мало розпещених осіб, зазвичай вони хоч і знають собі ціну, але досить терпимо відносяться до оточення. Втім, у разі чого Роза може і постояти за себе, проявивши свої приховані від сторонніх очей шпильки і колючки.

Взагалі, хороше виховання відкриває Розі широкі можливості для успіху в цивілізованому суспільстві. Це ж торкається і її сімейного життя. Навряд чи вона дуже рано прагнутиме вискочити заміж, швидше, Роза підійде до цього питання серйозно, зупинивши свій вибір на людині, яка на її думку і на думку батьків заслуговує усілякої довіри як в матеріальному, так і в моральному плані. Шкода тільки, що дуже часто за зовнішністю порядної людини ховаються потаємні і далеко не завжди благородні пристрасті і вади. На жаль або на щастя, але в таких питаннях серце частенько розбирається краще, ніж розум.

Ще один підводний камінь хорошого виховання - це те, що і у самої Рози за маскою спокою і стриманості можуть визрівати які-небудь пристрасті, що у поєднанні з її правильністю часто може зіпсувати їй життя. Іноді не заважає випустити пристрасть назовні ще до тих пір, поки вона не придбала якихось збочених в силу довгого стримування форм. Це, до речі, могло б істотно допомогти Розі і в її кар'єрі. І останнє: іноді буває, що батьки у своєму вихованні перегинають палицю і викликають у Рози почуття протесту. В цьому випадку її твердість може різко загострити конфлікт, і замість очікуваної правильності вийде її повна протилежність.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Роза

Р - догматичність і самовпевненість
О - експансивність і емоційність
3 - висока інтуїція і фінансове незадоволення
А - сила і воля