Значення імені Ростислав

Значення імені Ростислав

У цьому імені знайшли своє відображення достатня рухливість і навіть деяка поривчасть. Зазвичай дитина з таким ім'ям росте легко збуджуваною і непосидючою. Він швидко міркує, але дуже не любить довго концентруватися на одній справі. Легко запалюючись інтересом до чого-небудь, він також легко може остигнути до нього, аж до повної байдужості. Проте найяскравіша риса Ростислава - ця дивовижна добродушність.

Звичайно, для дуже рухливої людини особливо характерні всілякі конфліктні ситуації, проте при цьому ім'я абсолютно не схиляє Ростика сильно і довго переживати образу. Більш того, не уміючи серйозно ображатися, йому частенько буває важко зрозуміти, чому люди ображаються на нього самого? Просто кожна людина міряє оточення по собі, і якщо Ростислав не помічає образливості тих або інших дій або слів, то з легким серцем може пустити їх в хід під час якої-небудь суперечки або з'ясування стосунків.

При цьому не виключено, що в силу своєї збудливості він стане джерелом безлічі непорозумінь, тоді як відхідливість і миролюбність примушуватимуть його почувати себе винуватим. Це може стати навіть причиною розвитку комплексу неусвідомленої провини. В цьому випадку Ростислав ризикує, що на нім одного разу почнуть "кататися" усі кому ні лінь, досить буде просто образитися на нього або, навпаки, дати йому можливість мимоволі нанести образу, яку він, звичайно ж, спробує загладити.

Важко представити, скільки незручностей може принести Ростиславу така позиція, адже так чи інакше неможливо прожити життя, щоб усі залишилися задоволеними. Тут втім є хороший вихід, досить згадати, що заповідь "не суди" відноситься не лише до оточення, але і до самого собі. Якщо Ростислав постійно почуватиме себе у боргу перед кимось, то не так вже важливо, чи є на те підстави або ні, проте у нього просто не залишиться часу на свої власні справи. Що ж, людям часто доводиться відмовляти, головне - навчитися це робити спокійно і по справедливості.

Втім, багато Ростиславів мають прекрасний засіб, що дозволяє їм забезпечити собі нормальне життя - почуття гумору, що є наслідком великої рухливості розуму. При цьому, що особливо добре, його іронія може бути не лише зовнішньою, але і внутрішньою. Особливо ж сприятливо, коли у своєму розвитку Ростислав набуде тих корисних якостей, до яких ім'я його, на жаль не схиляє, а саме - уміння присвятити свій час одній якій-небудь головній справі, урівноважена твердість і здатність іноді проявляти жорсткість. Ростиславу з таким характером можна тільки по-доброму позаздрити.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Ростислав

Р - догматичність і самовпевненість
О - експансивність і емоційність
С - розсудливість, примхливість і владолюбство
Т - тонка творча натура
И - приземленість і практичність
С - розсудливість, примхливість і владолюбство
Л - винахідливість, артистичність і логіка
А - сила і воля
В - мінливість і відсутність регулярності