Значення імені Роман

Значення імені Роман

Енергетика імені Роман досить своєрідна, що зазвичай проявляється в деякій відчайдушності. Приміром, зіткнувшись з якою-небудь важкою ситуацією, Рома засмутиться, але швидше за все, швидко махне на неї рукою, надавши подіям йти своєю чергою. Більш того, з роками у нього може навіть із цього приводу виробитися ціла філософія, в якій буде досить багато гумору і оптимізму.

У дитячому віці, коли головне завдання дитини полягає у випробуванні терпіння батьків і учителів, Рома може щиро хотіти бути старанним учнем, але зазвичай усе виходить трохи інакше. Терплячість, як правило, не входить до числа доброчесностей Романа, просто рухлива енергія його імені схиляє до рухливості розуму, а тому він раз у раз ризикує відволікатися, перемикаючи свою увагу з одного на інше. Ні, звичайно, якщо його регулярно шмагатимуть, він може в силу безвихідності ситуації проводити увесь свій час за підручниками і поступово перетворитися на отакого ученого ідіота, але слава богу таке зустрінеш нечасто, до того ж оптимістичний склад характеру легко може навчити Романа елементарно брехати щоб уникнути каральних методів виховання. Одним словом, насильством можна багато чого добитися, але тільки не того, чого чекаєш.

З іншого боку, наданий самому собі Рома навряд чи залишиться повним неуком, оскільки швидкий розум дозволяє йому багато що засвоювати на льоту. Якщо ж при цьому у нього будуть розвинені які-небудь інтереси, тоді проблеми з навчанням взагалі зникнуть. Як би не склалася доля Романа, краще всього йому допоможуть такі якості, як урівноважена самолюбність і схильність до дотепності, так що дуже добре, якщо саме вони отримають свій розвиток за час його виховання. Навряд чи Рома претендуватиме на роль лідера або братиметься за рішення яких-небудь складних надзадач, зате він з успіхом може застосувати свою енергію в найрізноманітніших професіях, особливо якщо вони пов'язані із спілкуванням з людьми.

У колективі він рідко зазнає які-небудь труднощі, зате в сімейному житті, де цінується не лише веселість, але і постійність, у нього можуть виникнути деякі ускладнення у вигляді розлучень і інших неприємностей. Якщо Роман бажає уникнути подібної долі, йому швидше за все не обійтися без застосування своєї сили волі, що дозволяє протистояти виникаючим інтересам "на стороні".

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Роман

Р - догматичність і самовпевненість
О - експансивність і емоційність
М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість
А - сила і воля
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я