Значення імені Роксана

Значення імені Роксана

Головною особливістю цього рідкісного імені є те, що усього лише одна звучна буква, яку просто неможливо не помітити, відрізняє його від звичного - Оксана. Так і виходить - що воно залучає до себе увагу, примушує замислитися над ним, а отже і виділяє Роксану із загального оточення. Та ще як виділяє - навряд чи хтось, познайомившись з Роксаною, швидко забуде її ім'я.

Навпаки, поки це ім'я не встигло ще отримати поширення, воно колосально впливає на психіку і може виявитися незамінним для тих, хто бажає бути на видноті. Насправді, почувши ім'я один раз, другий раз людина починає сприймати його як щось знайоме, мовляв, десь я його вже чув про цю жінку, мовляв не пам'ятаю де але раз чув, то означає - людина вона відома, а може бути і видатна.

Звичайно, будь ім'я не таке дзвінке, не будь в нім цього співзвуччя і в той же час різкого контрасту із звичною усім Оксаною, усе було б інакше, а так воно надає людині величезні можливості для популярності. Далі, як мовиться, вже від нього самого усе залежатиме, але можливості є, гріх скаржитися.

На саму ж Роксану ім'я може подіяти двояко - або вона дійсно матиме величезне честолюбство і завжди прагнути в перші ряди, або навпаки, постарається піти в тінь, зіткнувшись з явними незручностями своєї помітності. Тут багато що залежить від виховання, проте слід зауважити, що перший варіант вірогідніший, оскільки потужна енергетика Роксани припускає прагнення до першості, можливо, навіть до переваги. Інша справа, що на цьому шляху недовго і шишок собі понабивати, тобто є шанс замість самовпевненості стати володарем яскравого комплексу неповноцінності. Словом, можливості у імені великі, але і небезпека чимала, як це втім завжди буває в подібних випадках.

Що ж до характеру Роксани і його впливу на особисте життя, то тут потрібно відмітити її рішучість, чутливість і імпульсивність. Вона, як правило, дуже образлива і не схильна прощати ці образи нікому. Такий характер частенько провокує сварки, адже при її самолюбності зачепити її за живе зовсім навіть не складно. Втім, для Роксани у більшості випадків характерне почуття гумору, що її нерідко виручає. А якщо вона до того ж за допомогою цього почуття зуміє згладити свою самолюбність, то проблем в її житті може помітно зменшитися.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Роксана

Р - догматичність і самовпевненість
О - експансивність і емоційність
К - стійкість, слабкість нервів і прозорливість
С - розсудливість, примхливість і владолюбство
А - сила і воля
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
А - сила і воля