Значення імені Родіон

Значення імені Родіон

У імені Родіон виразно відчувається твердість і урівноважений спокій, що визначає людину самостійну і досить витриману. Навряд чи з самого дитинства Родіон відрізнятиметься надмірною рухливістю, він неквапливий і досить розсудливий, не схильний до зайвої товариськості, хоча і замкнутим його ніяк не назвеш. Слід також відмітити помітну самолюбність Родіона, яка втім рідко буває хворобливою або хоч би занадто чутливою, просто зазвичай Родіон знає собі ціну і при нагоді може постояти за себе.

Найчастіше ця його якість з роками переростає в честолюбство, проте у більшості випадків честолюбні мрії Родіона прекрасно уживаються з чисто прагматичними турботами матеріального плану. Багато що в житті Родіона залежить від виховання - його урівноваженість помітно полегшує завдання батьків, і ті інтереси, які будуть щеплені йому в дитинстві, багато в чому визначають його подальшу долю. Проте можна бути упевненим, що такі його якості, як терпіння, витриманість і уміння концентрувати зусилля, здатні принести позитивні плоди і благотворно позначитися на кар'єрі.

Родіон - людина тверезого розуму, що мало розташовує до творчості, зате послужить прекрасну службу в професіях, пов'язаних з технікою або точними науками. Можливо, єдине, що може перешкодити Родіону досягти дійсно великих висот, так це відсутність деякої пристрасності. Іноді його і самого дещо бентежить відсутність у нього справжньої всепоглинаючої мрії.

Швидше за все, Родіон не знатиме запаморочливих зльотів і падінь - життя його буде досить стабільним. Це ж торкається і взаємовідносин в сім'ї, тим більше що за урівноваженістю Родіона зазвичай скупчується великий запас душевного тепла, що поза сумнівом, буде належним чином оцінено близькими людьми і може забезпечити повноцінне сімейне щастя.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Родіон

Р - догматичність і самовпевненість
О - експансивність і емоційність
Д - примхливість, комунікабельність і привітність
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
О - експансивність і емоційність
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я