Значення імені Роберт

Значення імені Роберт

Ім'я Роберт в силу своєї звучності і рідкості здатне виділити свого носія практично у будь-якому колі, проте це дещо суперечить загальній енергетиці імені, оскільки в нім відчувається досить помітна замкнутість і урівноваженість. Зазвичай це виражається в тому, що з дитинства Роберт починає виглядати дещо старше за свої роки, стримано реагуючи на надмірну увагу. Можливо, він навіть здаватиметься трохи строгим і холоднуватим, але навряд чи це так насправді.

Це ім'я припускає зосередженість, здатність до довгої концентрації і добродушність. Звичайна самолюбність Роберта нічим не ущемлена, він може досить спокійно постояти за себе, але ім'я не схиляє його до довгого переживання образ. Швидше навпаки, після конфлікту Роберт швидко поверне свою рівновагу і може навіть постарається зрозуміти свого ворога, а зрозуміти - означає і віднестися до нього по-людськи. В той же час рівновага не робить його ледачим і неповоротким, буває, що і без жодного виховання він рано дізнається ціну слову "потрібно" і намагається зробити справу без метушні і дуже грунтовно.

Звичайно, і йому знайомі глибокі почуття і переживання, особливо в юнацтві, але він вважає за краще тримати їх усередині. Будь ім'я гостріше, це могло б привести до нервового перенапруження або навіть зриву, але позбавлений зайвої образливості Роберт часто надає своїм думкам про джерела своїх проблем виправдувальний характер. Він уміє прощати і розуміти, причому нерідко робить це так, щоб ніхто не відчув ніякого приниження, за що починає користуватися серед товаришів значною повагою і навіть авторитетом.

Така якість має ще один плюс - Роберт стає прекрасним психологом, що може неабияк допомогти йому не лише в особистому житті, але і на керівній роботі. У любові він, швидше за все, прагнутиме зберегти міцне почуття до однієї-єдиної для нього жінки, зрада якої може виявитися для нього страшною трагедією, але цілком імовірно, він і це зуміє пробачити.

Єдине, чого мабуть не дістає в енергетиці імені - це схильності до дотепності. Часом Роберт стає серйозним без всякої міри, і тому не виключено, що "приймати" його спілкування у великих дозах одного разу стане нестерпне. Дуже добре, якщо у Роберта отримає розвиток почуття гумору, інакше його "правильність", викликаючи симпатії у сторонніх, стане джерелом страждань для близьких людей.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Роберт

Р - догматичність і самовпевненість
О - експансивність і емоційність
Б - стабільність і пробивні здібності
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
Р - догматичність і самовпевненість
Т - тонка творча натура