Значення імені Римма

Значення імені Римма

У енергетиці імені Римма цікаво поєднуються такі якості, як твердість, відкритість і, як не дивно, легка збудливість. На жаль, такий коктейль далеко не завжди є нешкідливим. Уявіть, що ви розмовляєте з вольовою рішучою людиною, яка не відрізняється зайвою терпимістю і з напівоберти готова зірватися. Безумовно, ще не факт, що саме таким буде характер Римми, проте і батькам, і учителям, а з віком і самій Риммі слід серйозніше віднестися до такої не дуже райдужної перспективи.

Найчастіше важкий характер Римми починає проявлятися ще в ранньому дитинстві. Інший раз батьки просто не можуть винести її неймовірну примхливість і вимогливість, вважаючи за краще заспокоювати свою шумну дочку усілякими поблажками і подарунками. Надмірна увага, балощі - усе це, не може пройти не залишивши сліду і помалу закріплює в характері Римми здатність домагатися бажаного криком.

Крім того, заохочувані таким чином бажання часто зростають до значних розмірів, посилюючи егоїстичні схильності, і не те щоб Римма виросла занадто черствою, просто за своїми емоціями і вимогами вона може абсолютно не чути і не помічати почуття і бажання інших людей, а тому і зважати на них не буде. Чи треба говорити, що з віком при такому розкладі Римма почне помалу втрачати друзів і плодити навколо себе велику кількість ворогів? Тому замість того, щоб балувати дитину, батькам краще навчитися відволікати її від своїх вимог, перемикаючи увагу на що-небудь інше. Між іншим, діти досить легко забувають про свої капризи, якщо їх увагу відвернути на що-небудь веселе. Заразом це допоможе згладити дещо серйозний характер Римми, заповнивши не вистачаюче їй почуття гумору.

Зазвичай жінки з таким ім'ям мають велику самовпевненість, що до речі, неабияк допомагає в кар'єрі, якщо звичайно Римма хоч трохи навчиться тримати себе в руках. Частенько вона вибирає собі професію, що дозволяє їй проявити свої "борцівські" якості і нерідко прагнуть потрапити в політику. Добре це або ні, але їй потрібно навчитися легше відноситися до невдач. Крім того, такий характер навряд чи можна назвати особливо сприятливим і для сімейного життя.

Коли ж Римма навчиться помічати чужі емоції і бажання, а заразом пом'якшить свій характер добрим гумором, тоді душевніше, ніж вона, важко буде знайти людину. Тобто і Доля змінить своє відношення до неї на сприятливіше.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Римма

Р - догматичність і самовпевненість
И - приземленість і практичність
М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість
М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість
А - сила і воля