Значення імені Рената

Значення імені Рената

Рената - ім'я рухливе і сильне, проте його енергетика схильна до досить різких перепадів. Прислухайтеся - наголос імені падає якраз на найбільш легкий по звучанню склад, що створює ілюзію якогось провисання, неначе сходинка сходів раптом пішла з-під ноги, коли ви вже перенесли на цю ногу свою тяжкість. Безумовно, це усього лише ілюзія, та й то, якщо спеціально не вслухуватися, цієї нестійкості і не помітиш, проте небезпека саме тоді стає небезпекою, коли приходить несподівано.

Недаремно говориться: знав би, де впадеш - соломки б підстилав, так от, у Ренати є можливість підстелити цю саму "соломку" і застрахуватися від несподіваних нервових зривів. Більш того, при розумному підході її енергетика здатна забезпечити їй успіх в житті.

Найголовніше для Ренати - це постаратися не забувати, що закладена в її енергетиці імпульсивність не має під собою досить твердої опори, і їй слід бути обережніше зі своїми душевними поривами. Рената дуже чутлива і самолюбна, а властива їй твердість схиляє її досить активно реагувати на зовнішню дію. Тут-то і може позначитися відсутність "гальм". Нерідко, піддавшись першій негативній емоції, вона зривається і бозна-куди це може її занести. Не завжди допомагає навіть те, що з роками Рената стає стриманішою. Так скажімо, навчившись тримати себе в руках на людях, Рената може давати вихід негативній енергії у сімейному колі, що неабияк ускладнить їй особисте життя.

Набагато сприятливіше, якщо замість стриманості Рената спробує згладити свою самолюбність, адже це одне з найголовніших джерел її зривів! Крім того, емоції емоціями, проте з їх допомогою ще ніхто нічого і нікому не довів, так що доречніше перевести інцидент жартома, чим давати вихід своєму роздратуванню. Таким чином, почуття гумору здатне допомогти Ренаті набути справжньої душевної рівноваги, позбавити її від безлічі помилок і направити її значну душевну енергію в яке-небудь творче русло, будь то кар'єра або ж рішення домашніх проблем.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Рената

Р - догматичність і самовпевненість
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
А - сила і воля
Т - тонка творча натура
А - сила і воля