Значення імені Рем

Значення імені Рем

Який би сенс, називаючи свою дитину Ремом, не вкладали батьки в це ім'я, не важко помітити, що в його енергетиці відзначається досить дивна і рідкісна для односкладових імен нестійкість. Таке відчуття, що в імені чогось бракує, увесь час хочеться його чимось доповнити. Крім того, по своєму звучанню воно здатне наділити свого носія значною збудливістю.

Втім, останнє зовсім не означає, що Рема можна буде легко вивести з себе. Швидше навпаки, невпевненість, закладена в імені, позбавить Рема здатності активно стояти за себе, а збудливість знайде своє відображення в підвищеній вразливості. Рем дійсно може дуже гостро реагувати на зовнішню дію, Рем буде дуже самолюбний і образливий, проте швидше за все, позбавлений внутрішньої упевненості, він вважатиме за краще пристосовуватися до обставин, замість того, щоб намагатися змінити їх на свою користь. З боку це може виглядати як схильність до хитрості.

З іншого боку, дещо хвороблива самолюбність Рема здатна змусити його шукати можливість самоствердитися, нерідко він докладає неймовірних зусиль, намагаючись виділитися серед оточення і добитися громадського визнання. Взагалі честолюбство - це один з головних двигунів Рема і, потрібно помітити, він має усі шанси добитися успіху в житті. Працьовитість, дипломатичність, уміння управляти своїми емоціями і пристосовуватися до різних ситуацій здатні забезпечити йому хорошу кар'єру, у тому числі і на керівних посадах.

Гірше йде справа з особистим життям, де його громадська маска стає непотрібною і на перший план можуть вийти його образливість і збудливість, що переходить в дратівливість. Та і сам він навряд чи відчуватиме себе щасливою людиною, для цього йому бракує деякої упевненості в собі, незалежності від громадської думки і обставин, що вічно міняються, а також елементарної щирості в спілкуванні.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Рем

Р - догматичність і самовпевненість
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість