Значення імені Регіна

Значення імені Регіна

Ім'я Регіна відрізняється дуже сильною енергетикою, і чималу роль в цьому грають його краса, звучність і рідкість. Воно припускає у своєї хазяйки такі якості, як самолюбність, самовпевненість, незалежність, рухливість і рішучість - словом, це дійсно "царське" ім'я, і воно якраз є тим окремим випадком, коли енергетика імені співпадає з конкретним значенням слова.

Потрібно помітити, що такий набір якостей є досить сприятливим для життя, тим більше що "царствена" Регіна абсолютно не припускає холодність і усунутість. Навпаки, вона дуже активна і енергійна, не любить сидіти на одному місці, вона лідер, причому її самовпевненість неабияк допомагає їй в цьому. Насправді, упевненість позбавляє людину від прагнення до самоствердження і значить, наділяє Регіну необхідним спокоєм. На додаток до усього енергетика імені припускає ще і почуття гумору.

Втім, досі йшлося тільки про передумови, а цього, як відомо, ще недостатньо для того, щоб усі ці риси реалізувалися в характері Регіни. Більш того, в її житті дуже багато що залежить від виховання і умов, в яких пройде її дитинство. Як мовиться, якщо навіть з диких собак людина примудрилася виростити таке чудо природи, як мопс або, скажімо пудель, то хіба мало що може зробити з Регіною талановитий вихователь?

Крім того, сильний характер зазвичай зустрічає на своєму життєвому шляху такий же сильний опір і протидію, а отже є небезпека, що при зіткненні з реальними труднощами самовпевненість Регіни може змінитися прямо протилежною стороною. В цьому випадку замість сили її відрізнятиме невпевненість і слабкість.

Найсприятливіше складається доля Регіни, якщо сильні сторони її енергетики поєднуватимуться з розвиненим почуттям гумору і повагою до людей. Це позбавить її від багатьох непорозумінь у взаємовідносинах з оточенням і дозволить направити силу характеру в яке-небудь корисне русло. При цьому її життєрадісна рухливість може знайти свій прояв як в роботі, так і просто в любові до подорожей. Ось тільки частенько упевненість в собі звертається своєю іншою стороною - їй, начебто і ні до чого самостверджуватися, і тому для успіху в кар'єрі Регіні бракує деякого честолюбства.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Регіна

Р - догматичність і самовпевненість
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
Г - сумлінність і увага до деталей
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
А - сила і воля