Значення імені Раїса

Значення імені Раїса

З ім'ям Раїса важко довго сидіти на одному місці, воно як рейсовий автобус зве свою хазяйку до яких-небудь змін, але одночасно вимагає точності в розкладі. Звичайно саме таке поєднання рухливості і обов'язковості є присутнім в характері Раїси і в дитинстві, і в дорослому віці.

Неважко помітити, що ім'я має достатню твердість, причому ця твердість досить активна, що часто примушує Раїсу проявляти небайдужість до поведінки оточення, і особливо близьких людей. Іншими словами, вона може намагатися робити на людей вплив і узяти на себе керівну роль. Втім, та ж енергія імені одночасно нагадує їй про обережність, так що недивно, якщо зіткнувшись з опором, Рая декілька зменшить свої обороти і спробує впливати на людей не прямо, а яким-небудь непрямим способом. При цьому рухливість і точність її розуму, швидше за все, дозволять їй знайти найбільш ефективний і безпечний шлях, а схильність до аналізу допоможе уникнути емоційного вибуху і ліквідовувати конфлікт ще у зародку. Проте якщо вже вона все-таки вибухне, то сила цього вибуху може бути колосальною.

Властива Раїсі точність робить її досить строгою не лише до оточення, але і до себе. Вона дуже працелюбна і наполеглива, хоча ці якості зазвичай не впадають у вічі, оскільки усе, що Раїса робить, відбувається у неї без надриву і зайвого шуму. Навпаки, часто її твердість поєднується з життєрадісними веселощами або хоч би з урівноваженою добродушністю. Іноді здається, що вона задоволена усім на світі, але за цією уявною задоволеністю Раїса зазвичай продовжує гнути свою лінію в надії добитися від людей потрібної поведінки.

В юності це може виражатися в тому, що вона пробуватиме захопити людей своїм прикладом, запалити яким-небудь ентузіазмом і нерідко у неї це виходить. Згодом же, особливо з початком сімейного життя, Раїса починає шукати інші способи впливу, і часто чоловік навіть не помічає, як стає знаряддям в її руках. Шкода тільки, що до старості її прагнення впливати на людей частенько перетворюється на буркотливість і буркотіння.

Зазвичай жінка з таким ім'ям не бажає обмежувати своє життя чим-небудь одним, тим більше домашнім господарством. Раїса любить подорожувати або просто відпочивати на природі. Її діяльна натура примушує приділяти багато часу кар'єрі і професійному росту, та і характер Раїси допомагає їй добитися в цьому великих успіхів. Якщо доля все ж обмежить Раїсу в можливостях, то швидше за все, її жадання діяльності знайде свій вихід в чисто сімейних справах, хоча від цього життєлюбність Раї може помалу згаснути.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Раїса

Р - догматичність і самовпевненість
А - сила і воля
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
С - розсудливість, примхливість і владолюбство
А - сила і воля