Значення імені Прохор

Значення імені Прохор

Ім'я Прохор поєднує в собі замкнутість, твердість і емоційність, що погодьтеся, навряд чи можна назвати особливо сприятливим поєднанням. Зазвичай вже з самого раннього дитинства Прохор не відрізняється товариськістю і рухливістю, навпаки, він навіть намагається триматися підкреслено стримано, проте за усім цим досить легко читається готовність вибухнути у будь-який момент.

З іншого боку, в характері Прохора спостерігається такі корисні якості, як завзятість, яка втім, нерідко переходить в упертість, і значна воля. Прохор дійсно намагається тримати себе в руках і управляти своїми емоціями, і нехай це далеко не завжди у нього виходить, але проте ці старання не пропадають даремно, неабияк загартовуючи характер Прохора.

Звичайно ж, в першу чергу емоційність Прохора відбивається на його самолюбності, що ще більше посилюється помітністю і деякою простонародністю імені. Не те, щоб Прохор, що називається, комплексував з приводу свого невибагливого імені, проте зайва увага оточення до цього питання може викликати у нього роздратування. З віком самолюбність Прохора зазвичай переростає в честолюбство. Може так статися, що Прохор буде занадто вже ласий до лестощів і тут йому не заважає бути трішки обережніше, щоб цією слабкістю не скористалися недоброзичливці. Не варто приймати занадто близько до серця ні хороше, ні погане, набагато краще дивитися на усе з гумором.

В цілому коли б не запальність Прохора, то його характер можна було б назвати сприятливим для життя і кар'єри. Якщо йому вдасться дещо пом'якшити свій прямолінійний характер і замість того, щоб намагатися стримати роздратування, спробувати легше відноситися до життя, намагаючись зрозуміти і прийняти людей такими, які вони є, то це позбавить Прохора від безлічі проблем і вивільнить його енергію для плідної роботи або для самостійного бізнесу.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Прохор

П - турбота про зовнішність, скромність і відокремленість
Р - догматичність і самовпевненість
О - експансивність і емоційність
X - мінливість почуттів, сексуальні проблеми і законослухняна
О - експансивність і емоційність
Р - догматичність і самовпевненість