Значення імені Парасковія

Значення імені Парасковія

Легкість, рухливість і якийсь щирий порив відчуваються в енергетиці цього імені. Чому саме щирий? Просто така мелодія імені. Пам'ятається, мене в дитинстві хотіли навчити "бачити" музику, мовляв, потрібно слухати і уявляти собі якісь картинки. Поставили мені пластинку "Петя і вовк" і ось я слухав-слухав, але як не дивно ні Петю, ні тим більше вовка чомусь не побачив. Це вже потім, коли з віком я перестав нісенітницею маятися і насилувати свою фантазію, то образи самі стали приходити.

Так от, в мелодії імені Парасковія створюється враження якоїсь щирої і поривчастої радості, неначе Парасковія босоніж на поріг вибігла вас зустрічати. Погодьтеся, що радість босоніж - це щиро. А втім, річ не в цьому. Головне, що щирість все ж дуже характерна для Парасковії. Зазвичай жінка з таким ім'ям має досить веселу вдачу, вона дуже рухлива і життєрадісна, проте щира емоційність робить її занадто схильною до зовнішніх дій. Так, якщо вам раптом чомусь прийде в голову засмутити Парасковію, то це навряд чи буде занадто складно, така собі задачка для першокласника. Втім, це ж може відноситися і до того, щоб розвеселити її, якщо ви звичайно маєте почуття гумору.

Слід сказати, що при усій своїй безпосередності характер Парасковії не грішить надмірними зручностями для життя. Парасковія дуже душевна людина, у неї багато друзів і подруг, які люблять і цінують її, ось тільки сама вона може неабияк страждати від власної чутливості. В наші дні ситуація ускладнюється ще і тим, що це досить рідкісне за сьогоднішніми мірками ім'я виглядає декілька старомодно, що може позначитися на самолюбності Парасковії, скажімо так, не в кращу сторону. Тобто самолюбність буде ще одним приводом для її негативних емоцій. Єдине, що мабуть може допомогти Парасковії згладити деякі неприємні моменти у своєму житті - це навчитися більше довіряти долі, якою б вона не була.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Парасковія

П - турбота про зовнішність, скромність і відокремленість
А - сила і воля
Р - догматичність і самовпевненість
А - сила і воля
С - розсудливість, примхливість і владолюбство
К - стійкість, слабкість нервів і прозорливість
О - експансивність і емоційність
В - мінливість і відсутність регулярності
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Я - творчі здібності, гідність і інтелігентність