Значення імені Поліна

Значення імені Поліна

У енергетиці імені Поліна передусім впадає у вічі його урівноваженість. Можливо, саме тому попри те, що ім'я це зустрінеш сьогодні нечасто, воно не здається незвичним і старомодним, в той же час відносна рідкість робить його досить помітним.

Цікаво, що в першу чергу рівновага Поліни коливається від деякої серйозності і навіть суворості до веселої життєрадісності. Те ж торкається і пов'язаної з ім'ям асоціації - поле, яке може бути і полем бою, і полемо для гри - усе залежить від обставин, а стосовно характеру Поліни - від виховання. Іншими словами, в силу урівноваженості енергетики ім'я Поліна є тим самим полем, на якому може вирости усе, що завгодно, як погане, так і хороше. Найчастіше ж упродовж усього життя Полі так і залишається властива їй урівноваженість, що поєднує серйозність і добродушні веселощі.

Енергія імені не припускає у Полін здатності довго накопичувати і приховувати напругу, а тому навряд чи її самолюбність стане хворобливою, хоча поза сумнівом, деяка гордість буде їй не чужа, і дай Бог, щоб ця якість не отримала надмірного розвитку в процесі виховання. Інакше у поєднанні з її спокоєм вона може справляти враження гордовитості і зарозумілості. Не виключено, що в юності Поліна прагнутиме хоч і не гнатися за модою, але все одно виглядати сучасною і в одязі, і в поведінці. Проте і тут, швидше за все, позначиться її почуття помірності. Вона не цуратиметься великих шумних компаній, хоча їх веселощі не зможуть її занадто сильно захопити. Набагато частіше її притягає теплота і душевність дружнього спілкування.

Усе це робить характер Поліни досить сприятливим і для особистого життя, і для кар'єри. Мало шансів, що вона кидатиметься в господарські турботи, як на ворожий дот, зате спокійно і не кваплячись вкладе в цю справу душу. При цьому її не конфліктність здатна перетворити сімейні стосунки на оазис, шкода тільки, що в цьому оазисі у чоловіка може виникнути ілюзія повної вседозволеності. Те ж торкається і кар'єри, де працьовитість і терпіння здатні принести свої плоди, хоча інший раз не заважає і заявити про себе в повний голос або ж просто нагадати начальству про свої потреби.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Поліна

П - турбота про зовнішність, скромність і відокремленість
О - експансивність і емоційність
Л - винахідливість, артистичність і логіка
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
А - сила і воля