Значення імені Платон

Значення імені Платон

Платон - це ім'я, наповнене енергією самоспоглядання, воно як би закликає свого носія зануритися в незвідані і мовчазні глибини своєї душі, і справа тут не лише в неквапливій мелодії імені, чималу роль грає також образ великого старогрецького філософа Платона. В цілому в енергетиці імені можна відчути деяку закритість, але швидше, це не замкнутість, а деяка самодостатність імені - не те щоб Платон шукав самоти, просто він зазвичай не почуває себе самотнім навіть наодинці з самим собою.

Цікаво, що сам Платон відчуває своє ім'я зовсім не так, як більшість оточення. Практика показує, що сторонні люди сприймають ім'я Платон цілком зазвичай, не дуже-то помічаючи його вражаючу глибину. Мовляв, звичайно, ім'я досить рідкісне за сьогоднішніми мірками, але в іншому нічого особливого - хороше ім'я. Сам же Платон, для якого його ім'я і він сам нерозривно пов'язані в єдине ціле, мимоволі підпадає під вплив його гіпнотичної енергетики. Він, поза сумнівом, дуже самолюбний, проте найчастіше настільки вірить у свою винятковість, що не відчуває потреби в самоствердженні.

Платона важко назвати занадто товариським, до того ж він зазвичай не прагне нікого ні в чому переконати і тим більше нав'язати свою волю. Він просто робить свою справу, не особливо замислюючись про те, як це сприйме оточення. З іншого боку, його урівноваженість і зовнішній спокій дозволяють йому досить легко вписуватися практично у будь-який колектив, в якому Платон буде терпляче і не втрачаючи гідності грати відведену йому роль, мало кому відкриваючи свої істинні думки і наміри.

Найсприятливіше, якщо Платону вдасться застосувати свою могутню уяву в якій-небудь кар'єрі або творчості. Інакше деяка роздвоєність свідомості між внутрішнім і зовнішнім світом позбавить його інтересу до роботи, а фантазії рано чи пізно почнуть замінювати йому реальність, що навряд чи сприятливо позначиться на його долі.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Платон

П - турбота про зовнішність, скромність і відокремленість
Л - винахідливість, артистичність і логіка
А - сила і воля
Т - тонка творча натура
О - експансивність і емоційність
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я