Значення імені Петро

Значення імені Петро

Є така приказка - "м'яко постелено, та спати жорстко". Приблизно це ж можна сказати і про енергетику імені Петро, яке починається дуже м'яко, а закінчується зі значною напругою. Окрім цього, на енергетиці імені помітно відбивається багато в чому суперечлива діяльність царя Петра Олексійовича, який і у наш час продовжує ще розбурхувати уми, правда, цього разу вже у вигляді скандального багатомільйонного пам'ятника роботи пана Церетелі.

Та і апостол Петро, який єдиний з усіх дванадцяти апостолів раз у раз намагався поєднати християнське упокорювання з войовничістю і схильністю до люті - якщо вже цей його характер знайшов своє відображення в усій римсько-католицькій церкві, то що говорити про просту людину з ім'ям Петро? Звичайно, в тому або іншому ступені і на нім відіб'ються усі ці протиріччя.

З дитячих років у більшості Петрів спостерігається значна самолюбність, нерідко хвороблива. Зазвичай він росте досить рухливою і добродушною дитиною, але на образи реагує украй важко. Це тим більше неприємно, що зменшувальне ім'я - Петя - схиляє його до прояву довірливості, м'якості, можливо, навіть надмірної дитячої ніжності, тим болючіше йому буває при зіткненні з грубістю і образою. У імені Петро абсолютно немає пластичності, слід сказати, що західний варіант - Пітер - в цьому сенсі набагато більше виграшний.

Одним словом Петро погано пристосований до пом'якшення конфліктів і образ, швидше за все, намагатиметься приховати свою раниму душу за якою-небудь маскою. Нерідко такою маскою стає цинізм, у більш пом'якшеному виді це проявляється в іронічності і глузливості, можливо також, що Петя перетвориться на замкнуту нелюдиму людину, знаходячи віддушину в книгах, музиці, творчості або в спілкуванні з дійсно близькими людьми, яких у нього буде не так вже багато.

Цікаво, що при усій своїй ранимій Петро часто вважає своєю гідністю здатність говорити людям в очі те, що він про них думає, не помічаючи, що аналогічні дії оточення є джерелом його власних трагедій, адже засудити легко, але якщо спробувати зрозуміти людину, то часто і суд ніякий не потрібний. Якщо позбавитися від цієї звички і навчитися розуміти і приймати людей такими, які він є, то в цьому випадку Петро звільнить себе від безлічі тяжких переживань і прекрасно зможе проявити дійсно світлі сторони свого характеру, які забезпечать йому вдалу долю, щасливу сім'ю і безліч справжніх друзів.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Петро

П - турбота про зовнішність, скромність і відокремленість
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
Т - тонка творча натура
Р - догматичність і самовпевненість
О - експансивність і емоційність