Значення імені Павло

Значення імені Павло

У дитинстві, як і усі діти, Павло любить всілякі ігри, але навряд чи вони затягуватимуть до такої міри, що він забуде усе на світі. Удома і в школі він зазвичай досить поступливий і товариський, хоча особливою усидливістю не відрізняється. Швидше, навіть навпаки, спокійна енергетика імені нерідко схиляє його до лінощі. Тут слід зазначити, що це абсолютно природний для дитини стан, оскільки вона не відчуває страху перед майбутнім, яке в тому віці здається нескінченно далеким.

Зате, якщо захопити Павла, розповівши декілька забавних або романтичних історій про наукові курйози, то з цікавістю у нього пропаде і лінь. Узяти, хоч би Ломоносова, з ім'ям якого пов'язана велика кількість всіляких історій - адже це прекрасно може скрасити наукоподібну нудьгу!Втім, не так вже страшно, якщо захопити Павлика не вдасться, оскільки урівноваженість думок хоч і схиляє його до лінощі, але в той же час не мутить мозок, роблячи його сприйнятливим до інформації, тобто у Павла завжди буде шанс надолужити упущені знання.

У дорослому віці рівновага Павла може гойднутися в ту або іншу сторону. Він, приміром, може стати дещо замкнутим і навіть похмурим, особливо в чужому колі. Буває, що він стає досить строгим до близьких людей або до підлеглих, що зазвичай відбувається в тих випадках, коли і самого Павла намагалися відучити від лінощі суворими або навіть "каральними" заходами, але частіше все ж відбувається інакше, і Павло зростає спокійним і урівноваженим оптимістом.

Останнє, безумовно, найсприятливіше, оскільки в цьому випадку такі риси Павла, як спокій і добродушність, викличуть до нього симпатії оточення і неабияк допоможуть як в особистому житті, так і в кар'єрі.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Павло

П - турбота про зовнішність, скромність і відокремленість
А - сила і воля
В - мінливість і відсутність регулярності
Л - винахідливість, артистичність і логіка
О - експансивність і емоційність