Значення імені Пантелій

Значення імені Пантелій

Ім'я Пантелій відрізняється м'якістю і рухливістю, причому рухлива енергетика нібито зовсім не припускає якої-небудь концентрації і завзятості. Часто це проявляється в тому, що Пантелій і сам не може зрозуміти, чого саме він хоче від життя - настільки широкі і нестійкі його інтереси.

З одного боку, він дуже допитливий і легко може запалюватися всілякими ідеями, з іншої ж - цих ідей буває стільки, що Пантелій мимоволі потрапляє в положення того самого придуманого мислителем Буриданом філософського осла, який не може зрушитися з місця, вибираючи між двома оберемками сіна. Втім, буває і так, що Пантелій просто одного разу махне на усе рукою і вважатиме за краще плисти за течією, не дуже-то замислюючись про свою долю.

Можливо, усе було б інакше, не припускай енергетика імені підвищеної самолюбності, проте оскільки ім'я Пантелій не лише звучне, але і нині досить застаріле, то Пантелій може досить критично ставитися до себе і відчувати потребу в самоствердженні. Тут-то і позначаються негативні моменти рухливої енергетики. Поза сумнівом, що Пантелій буде далеко не чужий честолюбних спрямувань, шкода тільки, що при цьому йому буває украй важко зосередитися на якій-небудь одній справі.

Одним словом, якщо Пантелій бажає добитися успіху в житті, йому дуже навіть не перешкодить привчити себе до щоденної праці, незалежно від інтересів. Тільки в цьому випадку його жвавий і рухливий розум може неабияк допомогти йому в реалізації життєвих планів і забезпечити успіх в якій-небудь кар'єрі. Це ж торкається і його сімейного життя, де також потрібно певну постійність прив'язаностей і терпіння у виконанні своїх домашніх обов'язків.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Пантелій

П - турбота про зовнішність, скромність і відокремленість
А - сила і воля
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
Т - тонка творча натура
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
Л - винахідливість, артистичність і логіка
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Й - приземленість і практичність