Значення імені Панкрат

Значення імені Панкрат

Панкрат - людина вибухова і самолюбна. По своїй енергетиці це ім'я здатне наділити людину твердістю, прямолінійністю і рішучістю, шкода тільки, що при цьому воно ж припускає досить гостру реакцію на яку-небудь негативну дію. По суті, саме це і визначає неймовірну самолюбність Панкрата, а рідкість і виразність імені ще більше посилюють таку якість.

Ситуація ускладнюється ще і тим, що діяльний Панкрат зазвичай випробовує потужний імпульс до лідерства, проте при занадто вже загостреній самолюбності реалізувати ці свої прагнення йому буде украй важко. На жаль, дуже часто, замість того щоб упевнено робити свою справу, Панкрат починає вплутуватися у всілякі спори і конфлікти, марно намагаючись довести свою правоту оточенню.

Безперспективність такого шляху очевидна, оскільки лідером зазвичай є не той, хто правий, а той, хто уміє організувати людей і у кого краще за усіх виходить що-небудь робити. Конфліктність же має зовсім інший результат - або Панкрат абсолютно вимотає собі нерви і знайде гордовиту розраду у свідомості своєї уявної правоти, або навпаки, втратить свою упевненість, що нерідко може привести до розвитку у нього комплексу неповноцінності.

Втім, доля Панкрата може скластися набагато сприятливіше, якщо він навчиться пом'якшувати свій характер і зуміє виховати в собі почуття гумору. Це забезпечить йому нормальні взаємовідносини з оточенням, а твердість характеру і непогані вольові якості можуть неабияк посприяти в реалізації своїх честолюбних спрямувань. В цьому випадку можна бути упевненим, що Панкрат досягне чималих висот в якій-небудь кар'єрі, що вимагає аналітичного складу розуму, витримки і рішучості.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Панкрат

П - турбота про зовнішність, скромність і відокремленість
А - сила і воля
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
К - стійкість, слабкість нервів і прозорливість
Р - догматичність і самовпевненість
А - сила і воля
Т - тонка творча натура