Значення імені Остап

Значення імені Остап

У енергетиці імені Остап виразно відчувається упевненість в собі, самостійність, схильність до гумору, в чому до речі, чимала заслуга широко відомого Великого Комбінатора Остапа Бендера, і в той же час в імені можна уловити деяку закритість.

Зазвичай Остап є досить незалежною людиною, він розсудливий, не позбавлений уяви, дуже самовпевнений і самолюбний, а ось що стосується його дотепності, то зовсім не факт, що вона знайде своє відображення в поведінці Остапа. По-перше, позначається деяка закритість імені, що не розташовує Остапа до надмірної товариськості, а по-друге, велику роль грає реакція оточення на це ім'я. Насправді, якщо ім'я здатне оживити в людській пам'яті такий дотепний образ О.Бендера, який стараннями своїх "батьків" Ільфа і Петрова збагатив мову не однією сотнею крилатих фраз, то люди мимоволі починають виявляти цікавість до особи менш іменитого Остапа, мовляв, а як у нього йде справа з почуттям гумору? Чи потрібно говорити, що подібна нав'язливість оточення нічого, окрім протидії, викликати не може?

Одним словом, навряд чи Остап побажає на догоду публіці говорити дотепно на кожному кроці, швидше навпаки, він триматиметься в суспільстві дещо закрито, а може бути, навіть насторожено. Інша справа, що від цього його схильність до дотепності не зникне, просто проявлятися вона буде тільки в компанії найбільш близьких людей.

Можна бути упевненим, що усі ці якості можуть забезпечити Остапу успіх не лише в особистому житті, але і в якій-небудь кар'єрі. Він уміє бути терплячим і наполегливим, має хороші вольові якості, а його незалежність і самостійність зовсім не припускає конфронтацію з начальством. Остап звик тримати себе в руках, може підкорятися аргументам логіки, і при такому розкладі його незалежність не викликає нічого, окрім поваги. Можливо єдине, чого йому бракує для повноцінного щастя, так це деякій легкості в спілкуванні з оточенням.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Остап

О - експансивність і емоційність
С - розсудливість, примхливість і владолюбство
Т - тонка творча натура
А - сила і воля
П - турбота про зовнішність, скромність і відокремленість