Значення імені Омелян

Значення імені Омелян

Ім'я Омелян здатне наділити свого власника досить хворобливою самолюбністю, в чому велику роль грає як його значна рідкість і простонародність, особливо в зменшувальній формі Ємеля, так і достатня імпульсивність звукової енергетики. Самолюбність Омеляна як би кидається між двома протилежними образами, де з одного боку, виступає казковий Ємеля-личакар, а з іншої - великий розбійник Омелян Пугачов.

Друге привабливіше для хлоп'ячої уяви, проте тут очевидна уся трудність відповідати такому сильному образу, так що у більшості випадків в дитинстві Омелян соромитиметься свого рідкісного імені, що виділяє його із загального оточення, і почне намагатися стати більш непомітним і триматися в тіні. Найсприятливіше, якщо цей небезпечний момент буде обійдений за допомогою почуття гумору, тим більше що імпульсивна енергетика імені припускає дотепність. Воістину гумор здатний виявитися для Ємелі рятівним, причому в цьому випадку може неабияк посприяти кар'єрі, а самолюбність, позбавлена від хворобливості, здатна потроїти його сили в досягненні поставлених цілей.

Поза сумнівом, Омелян матиме досить розвинену уяву, шкода тільки, що чутлива самолюбність часто заважає йому відкрити свої фантазії оточенню і реалізувати їх в якій-небудь творчості. Окрім цього, незважаючи на деякі позитивні моменти енергетики, Омелянові заважає деякий недолік постійності. Мало того, що його інтерес здатний остигати так само швидко, як і запалюватися, він ще і намагається приховати це за маскою урівноваженості. Нерідко носії цього імені, що називається, не можуть знайти себе і зупинити свій вибір на одній справі. Ці ж метання характерні для нього і в сімейному житті. Уникнути ж багатьох помилок в житті він може, якщо навчиться умінню концентруватися і стане відкритішим в спілкуванні.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Омелян

О - експансивність і емоційність
М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
Л - винахідливість, артистичність і логіка
Я - творчі здібності, гідність і інтелігентність
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я