Значення імені Ольга

Значення імені Ольга

Ольга - ім'я дещо обережне, при цьому в нім досить цікаво поєднується достатня замкнутість із зовнішньою активністю. Енергія імені схиляє Ольгу приділяти багато уваги собі самій і своїм внутрішнім переживанням, не дуже-то прагнучи показати їх оточенню. Часто це примушує рахувати Ольгу, що називається, собі на думці. Так це або ні, проте поєднання таких протилежних якостей в її характері, як активність в спілкуванні і замкнутість, дійсно роблять Олю дуже дипломатичною і навіть обачливою людиною.

Вона як би постійно контролює себе - що і з ким можна, а чого не варто робити. Зазвичай ця риса починає проявлятися в її характері ще в дитинстві, і якщо уважно придивитися до Олиному поведінці, то за її прихильністю до оточення можна помітити деяку напруженість. Особливо це помітно при першому знайомстві, коли Оля мимоволі прагне обходити і згладжувати гострі кути, що важко назвати характерним для дитячого віку.

Згодом же, коли стосунки в колективі в основному визначаться, Оля стає відкритішою, хоча і тут більшість почуттів вважає за краще ховати від оточення, що може бути сприйнято як терплячість і стриманість. Безумовно, довго тримати свої емоції в глибині душі - заняття досить важке, проте Ольга зазвичай знаходить для них досить безпечний вихід. Іноді це проявляється в жартуванні над оточенням, що мабуть, можна назвати найбільш прийнятним, оскільки інакше Олина твердість може штовхнути її на те, щоб "випускати пару" в спілкуванні з близькими. Втім, нерідко її почуття гумору починає набувати характеру колючості.

Енергія імені не розташовує Олю до відкритої конфронтації з ким-небудь, та все ж в її житті не виключена велика кількість непорозумінь і труднощів в спілкуванні. Тут справа в самолюбності Ольги, яка в силу її скритності може іноді зростати до чималих розмірів і навіть ставати хворобливою, а також - в її умінні бути жорсткою, особливо з близькими людьми.

<р> Звільнившись від цього і обернувши почуття гумору проти своєї самолюбності, Оля може уникнути безлічі помилок, а її терпіння і здатність до наполегливої праці, дозволять їй не лише стати прекрасною дружиною і хазяйкою, але і добитися значних успіхів в кар'єрі, у тому числі і на керівних посадах. Останнє, до речі, для більшості жінок з цим ім'ям є важливим.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Ольга

О - експансивність і емоційність
Л - винахідливість, артистичність і логіка
Ь - здатність до систематизації
Г - сумлінність і увага до деталей
А - сила і воля