Значення імені Олена

Значення імені Олена

Мабуть, головна особливість звучання імені Олена полягає в тому, що воно починається набагато енергійніше, ніж закінчується. Більш того, по суті, в нім не спостерігається великої напруги, проте контраст між "заводним" початком і спокійним закінченням здатний різко посилити навіть цю незначну напругу. Приблизно як сірник, що горить, який важко помітити сонячним днем, зате в темряві ночі інший раз його полум'я видно навіть за декілька кілометрів.

Зазвичай це призводить до того, що в повсякденній поведінці Олени уважна людина може уловити деяку напруженість. Іноді це виражається в стриманості Олени, можливо, навіть в її замкнутості, буває ж і навпаки, коли це не зовсім зрозуміле їй самій внутрішнє збудження примушує Лену триматися дещо зухвало, неначе вона тільки і чекає нападок з боку оточення.

Звичайно, така риса поведінки проявляється в характері Олени далеко не відразу, в дитинстві вона зазвичай росте спокійною і ласкавою дитиною і по суті такою і залишається , ось тільки з підліткового віку усе це починає маскуватися за її внутрішньою боротьбою. Часто оточення навіть не здогадується, що велику частину часу нерви Олени натягнуті, а ось їй самій це може доставляти немало неприємних хвилин.

Тут криється велика небезпека, оскільки нервова напруга викликає втому і навіть душевний біль, і Олена мимоволі може почати сприймати людей і навколишнє життя як джерело цього болю. У неї може складатися відчуття, що її самолюбність якщо і не ущемляють, то принаймні, готові до цього, тоді як головний ворог знаходиться в ній самій і позбавитися від нього не так вже складно. Просто потрібно не чекати від людей душевності, а спробувати почати першою, позбавивши свою самолюбність від хворобливості.

Втім, ця напруга дуже швидко зникає, якщо Олена зустрічає людину, здатну зрозуміти її і полюбити - саме тоді і проявляються її істинні душевні якості. Та і сама вона, звільнившись від неясного внутрішнього болю, нерідко відчуває величезне полегшення, що робить її любов воістину безкорисливою і міцною. При цьому, якщо живучи одна, Олена була схильна до деяких лінощів, то в любові її приховані сили вивільняються, що зазвичай робить з неї не лише прекрасну хазяйку, але і дає можливість розкритися її талантам в якій-небудь кар'єрі. Ось тільки слід побоюватися, щоб неминучі сімейні конфлікти знову не привели до росту напруження в її душі. Якщо це станеться, то на жаль, щастя виявиться недовговічним.

Цікаво, що якщо Олена зуміє знайти джерело душевного спокою в собі самій і позбавитися від нервової напруги без боязні проявити своє добре відношення до людей, вона по-перше, отримає страховку від багатьох життєвих труднощів, а по-друге, у неї буде шанс відшукати в собі дивовижні, можливо, навіть надприродні здібності.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Олена

О - експансивність і емоційність
Л - винахідливість, артистичність і логіка
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
А - сила і воля