Значення імені Олексій

Значення імені Олексій

Це ім'я не обтяжене ніякою негативною енергетикою. По звуковій енергетиці воно досить спокійне і життєрадісне. Нехай ім'я і не зве свого володаря до лідерства; воно все ж дуже надійно укриває людину від всіляких неприємностей. Набагато більшу роль в долі Олексія грають виховання і те середовище, в якому він зростає.

Багато батьків, називаючи так свою дитину, роблять це в пориві батьківської турботи, інтуїтивно або усвідомлено відчуваючи нейтральність імені. Насправді, Альоша вписується практично у будь-який колектив, не викликаючи відторгнення, проте далеко не завжди усе відбувається так гладко, як хотілося б батькам; особливо коли завдяки вихованню Олексія у нього буде надмірно розвинене честолюбство.

З одного боку, зовсім позбавлений честолюбних спрямувань, Олексій ризикує перетворитися на страхітливо ледачу особу; з іншої ж - при надмірному розвитку цієї якості може статися внутрішній конфлікт, здатний спровокувати всілякі "позаштатні" ситуації. Річ у тому, що властива цьому імені рівновага хоч і наділяє людину спокоєм і упевненістю, проте заважає йому стати помітним. Згадайте: навіть серед трьох багатирів Альоша Попович сприймається як би на другому плані, попри те, що подвиги його не менш значні, чим у інших. Ось так: він улюблений, шанований, але в силу свого спокою не дуже помітний.

Втім, конфлікт для Олексія все-таки рідкість і далеко не завжди помітний оточенню. Просто він часто вважає за краще залишатися осторонь, жити своїм розумом, чим заслуговує славу людини самостійного і упевненого в собі. Йому неприємно чиї-небудь спроби підпорядкувати його чужій волі, та і сам він мало схильний до насильства.

Урівноваженість Олексія робить його старанним, терплячим і вдумливим, що здатне послужити хорошу службу у бізнесі, медицині, на дипломатичній роботі. Якщо ж Олексій втратить властиву йому рівновагу, життя його може перетворитися на справжнє пекло, зате внутрішні переживання, можливо, знайдуть своє вираження в творчості, і світ отримає ще одного письменника або художника.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Олексій

О - експансивність і емоційність
Л - винахідливість, артистичність і логіка
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
К - стійкість, слабкість нервів і прозорливість
С - розсудливість, примхливість і владолюбство
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Й - приземленість і практичність