Значення імені Олександра

Значення імені Олександра

Безумовно, в першу чергу енергетику імені Олександра визначає те, що воно все-таки більше чоловіче, ніж жіноче. Звичайно, це не означає, що Олександра виглядатиме отаким мужиком в спідниці, тут точно так, як і в жіночому костюмі, коли одяг чоловічого крою може підкреслити жіночність дівчини, а може і "омужичити" її. Усе залежить від того, як цей костюм носити.

Цікаво, що це ім'я є чоловічим не лише в силу традиції, але і по своїй мелодії, воно здатне наділити свою хазяйку такими якостями, як упевненість в собі, напористість, твердість характеру. Втім, образи великих Олександрів минулого тут не грають особливої ролі і помітно не посилюють загальну енергетику, зате на перший план може вийти достатня рідкість імені серед жінок, а тому його дія на психіку буде дуже відчутною. Швидше за все, у Олександри незалежно від виховання все ж отримають свій розвиток сильні сторони характеру, інше питання: як саме це проявиться в її поведінці.

Вся річ у тому, що жінкам сьогодні прощається значно більше, ніж чоловікам. Приміром, така якість, як владність або зарозумілість - в юному віці хлопчикові з таким характером не раз доведеться відчути на собі усі принади фізичної розправи, і тому є велика вірогідність, що називається зламатися, тоді як жінки у більшості випадків від цього застраховані своєю передбачуваною крихкістю.

Принаймні, в даному випадку на їх стороні і закон, і громадська думка, тобто у Олександри значно більше шансів закріпити у своєму характері сильні сторони - як позитивні, так і негативні. Тут-то і виявляється величезна роль виховання: якщо батьки не прищеплять Саші повагу до людей, то дуже можливо, що надмірна владність здатна дійсно перетворити її на отакого чоловікоподібного командира. Подібних випадків було досить багато, і слід сказати, що зазвичай у таких жінок особисте життя перетворювалося на справжнє пекло.

З іншого боку, твердість характеру, коли вона поєднується з жіночністю і повагою до людей, може забезпечити Саші прекрасну долю і підкреслити неповторну чарівливість. Якщо в її душі усі ці властивості будуть урівноважені, то навряд чи у неї відчуватиметься нестача прихильників. Проте майбутньому чоловікові слід бути готовим до того, що швидше за все, Олександра не захоче обмежувати своє життя тільки господарськими турботами, найчастіше її притягає кар'єра і самостійність. Втім, і в сім'ї Саша зазвичай знаходить час на те, щоб привести господарство в порядок.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Олександра

О - експансивність і емоційність
Л - винахідливість, артистичність і логіка
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
К - стійкість, слабкість нервів і прозорливість
С - розсудливість, примхливість і владолюбство
А - сила і воля
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
Д - примхливість, комунікабельність і привітність
Р - догматичність і самовпевненість
А - сила і воля