Значення імені Олександр

Значення імені Олександр

Коли б не надзвичайна поширеність, то ім'я Олександр могло б стати одним з найбільш сильних. По енергетиці звучання воно наділяє свого володаря упевненістю в собі, силою, напористістю і навіть може схиляти його до прояву поблажливості, а іноді і зарозумілості. Ще більше енергетику імені посилюють образи таких іменитих Олександрів, як Македонський, Невський, Суворов і багато інших.

Проте, як це часто буває, особливо сприятливі імена стають занадто вже поширеними і, звичайно ж, сьогодні у кожного знайдеться хоч би по парі-трійці знайомих Сашків, Сань і Олександрів. На жаль, при такому достатку сила імені може легко вступити в конфлікт з його звичайністю, і як наслідок цього - непомітність. Особливо це відчутно в період юнацтва, коли більшість Олександрів відчувають непереборну потребу довести свою перевагу хоч би в одній з областей, будь то спорт, навчання або залицяння до жінок.

Сила імені припускає владність, навіть героїзм, і часто Олександр досить хворобливо реагує, коли люди не сприймають його серйозно. Трапляється, що, реалізовуючи ці свої прагнення, він стає проводирем в компаніях дітей більш молодшого віку, що цілком виправдано: адже якщо Олександр не зможе зарекомендувати себе як лідер, то цілком імовірно, що він перетвориться на дуже замкнуту і "закомплексовану" людину.

Найкраще для Олександра - просто упевнено робити свою справу і не дуже звертати увагу на те, що люди сприймають його як звичайну людину. Це і буде справжньою силою характеру, що рано чи пізно оцінить оточення. Проте не варто, напевно, розмінюватися на дрібниці, намітивши для себе дійсно гідні цілі. В цьому випадку у Олександра є усі шанси добитися успіху практично у будь-якій з областей.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Олександр

О - експансивність і емоційність
Л - винахідливість, артистичність і логіка
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
К - стійкість, слабкість нервів і прозорливість
С - розсудливість, примхливість і владолюбство
А - сила і воля
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
Д - примхливість, комунікабельність і привітність
Р - догматичність і самовпевненість