Значення імені Олег

Значення імені Олег

Це ім'я досить самолюбної людини, в той же час в нім все ж помітна деяка оглядка, нагадування про обережність. Ні, отруйний череп коня Віщого Олега тут, швидше за все, ні до чого, просто по своєму звучанню ім'я як би закликає до обачності. Найчастіше це призводить до того, що Олег рідко піддається емоціям, і тому серед носіїв цього імені багато людей логічного складу розуму. Буває досить цікаво спостерігати, як така аналітичність поєднується з романтизмом, до якого нерідко схиляє Олега його "високе" ім'я.

Зазвичай це виражається в тому, що його мрії виявляються досить практичними: частенько прагнучи в "захмарні" висоти, він у своїх думках поєднує їх з висотами чисто матеріальними і прагматичними. Звичайно, і тут є виключення, адже в урівноважених іменах роль виховання особливо помітна.

Олега важко назвати занадто честолюбним, у більшості випадків його самолюбність не хвороблива. Хоч сам себе Олег нерідко може оцінювати занадто високо, він все ж не особливо прагне довести свої достоїнства кому-небудь, вважаючи за краще спокійно йти до своєї мети. Втім, якщо це необхідно для затвердження в колективі або ж просто не припускає усіляких ускладнень, він може і попрацювати на публіку. Зазвичай тут йому допомагає хороша урівноваженість характеру і спокійна дотепність.

Серед носіїв цього імені мало конфліктних і некомунікабельних людей, іноді навіть здається, що ім'я Олег спеціально створене для того, щоб згладжувати гострі кути. В той же час воно наділяє свого власника достатньою силою і умінням у разі чого постояти за себе, просто усе це відбувається без надриву і досить легко. Швидше за все, Олег не буде лідером, але, схоже, йому цього і не потрібно.

Бувають, правда, випадки, коли у Олегові прокидаються "командирські рефлекси", що особливо можливо після армійської служби, але це все-таки рідкість або ж за цим стоять меркантильні інтереси. З іншого боку, він уміє цінувати свою самостійність, і це в сімейному житті може привести до того, що у будинку не буде кого-небудь головного, оскільки ні командувати, ні підкорятися Олег не налагоджений і, таким чином, його сім'я або розпадеться, або вона трансформується в союз двох незалежних осіб.

У професійному плані він може знайти себе в найрізноманітніших областях, що вимагають самостійності і логіки. Цікаво, що навіть в творчих професіях більшість Олегів з усіх емоцій віддають перевага сміху.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Олег

О - експансивність і емоційність
Л - винахідливість, артистичність і логіка
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
Г - сумлінність і увага до деталей