Значення імені Нора

Значення імені Нора

Нора - ім'я спокійне, жорстке і холодне. Крім того, його енергетика припускає внутрішню закритість, і хоча зовні Нора може виглядати досить експансивною жінкою, це не заважає їй залишатися зі своїми прихованими в глибині душі почуттями зовсім іншою людиною. Одним словом, енергетика імені схиляє її тримати себе в руках, а те, що у неї на душі - це мало кого торкається. Усе це видає жінку гордовиту і надзвичайно самолюбну. Можна навіть сказати, що у Нори є усі шанси перетворитися на закінчену егоїстку, яка мало що помічає в житті, окрім своїх власних інтересів.

Втім, вона не розпещена - батько, який вибрав це різке ім'я, навряд чи був м'якотілим добряком, швидше, він намагався учити Нору домагатися усього не капризами, а силою волі або навіть підпорядкуванням собі людей. Принаймні це ім'я подобається людям, що мають завдатки до владності (але не тим, хто реалізував свою владність! Така людина частіше віддає перевагу простим або сентиментальним іменам).

Є усі підстави вважати, що рішуча і владна Нора може добитися успіху в житті. Вона не особливо конфліктна, оскільки не схильна до емоційних зривів і уміє заховати свої почуття тоді, коли вони можуть нашкодити їй. Та і стримувані нею емоції зазвичай не переростають в надмірну пристрасть, оскільки знаходять собі вихід в цілеспрямованості Нори. Вона усе прагне підпорядкувати своїй головній меті.

Набагато гірше, коли цієї мети немає або коли вона досягнута - в цьому випадку внутрішня напруга залишається незатребуваною і може перетворити Нору на страшенно дратівливу і невдоволену усім і уся жінку. Окрім цього, з віком приходить небезпека випробувати душевну самотність, думки про яку в юності здаються смішними.

Сприятливіше складається її доля, якщо її егоїстичні схильності будуть урівноважені повагою до оточення, а самолюбність згладжена хоч якимсь душевним теплом, а ще краще - життєрадісним гумором. В цьому випадку може бути вона доб'ється в житті трохи менше, ніж могла б, зате має шанс пізнати справжнє щастя.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Нора

Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
О - експансивність і емоційність
Р - догматичність і самовпевненість
А - сила і воля