Значення імені Нонна

Значення імені Нонна

Нонна - ім'я досить цікаве. Ім'я Нонна досить тверде, при цьому його енергетика несе схильність до деякої закритості, хоча до замкнутості у Нонни справа не доходить практично ніколи. Уся справа у величезній збудливості Нонни, яка не дає їй закритися і тримати в собі негативну напругу занадто довго. Навпаки, ця її збудливість припускає імпульсивність поведінки.

Прислухайтеся до цього імені - воно як натягнута струна, тільки торкни, і Нонна задзвенить. На додаток до усього, жінка з таким ім'ям має величезну самолюбність. Тут, як кажуть, усі ознаки в наявності: схильність до закритості і незалежності - це раз, різка реакція на зовнішню дію - це два, є ще і три - рідкісне ім'я вже саме по собі виділяє Нонну із загального оточення і підкреслює її незвичність, що ніяк не може не позначитися на самолюбності. Інша справа, що зовсім не обов'язково бравувати цією своєю незвичністю, досить просто усвідомлювати її.

Як правило, усі ці вищезгадані якості посилюють один одного, і як результат - з Нонни виростає жінка самовпевнена, незалежна і з характером таким, що палець в рот не клади - не встигнеш і до підборіддя донести свій палець!

Що і говорити, при такому характері, та ще з енергійністю Нонни, вона може прокласти собі "дорогу життя" і добитися реалізації своїх честолюбних спрямувань. Проте за цією, можна сказати, грізною маскою занадто сильної жінки зазвичай ховаються звичайні людські почуття, та і конфліктність не дуже-то сприяє щасливому життю, навіть незважаючи на які-небудь успіхи в кар'єрі. Зате якщо в характері Нонни з'явиться добре почуття гумору, що дозволяє згладити гострі кути своєї самолюбності, то життя її складається набагато вдаліше.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Нонна

Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
О - експансивність і емоційність
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
А - сила і воля