Значення імені Нінель

Значення імені Нінель

Ім'я Нінель має дуже чутливу енергетику, причому його конструкція досить цікава - перший закритий склад створює деякий жорсткий каркас, і на цій опорі ще дзвінко виділяється закінчення слова - пом'якшене "ль". Це можна порівняти з камертоном, який завдяки своїй жорсткості може звучати дуже довго. При цьому не варто забувати ще про одну властивість імені - мало того, що воно досить рідкісне, так ще має друге дно або, точніше кажучи, виворіт - перевернуте прізвище досить відомого Ілліча.

Тут знову ж таки позначається різниця між психологією дитини і сприйняттям дорослої людини. Дорослий може пройти повз цей факт досить байдуже, повсякденні турботи позбавили його можливості приймати всяку дрібницю близько до серця. А тепер спробуйте представити, як буде дитині, коли він усвідомлює цю таємницю свого імені, тобто свою власну таємницю? Та адже це прозвучить для нього як одкровення! Як невідома частина самого себе! Все одно як йшов по лісу і раптом на тобі - сам себе зустрів. Як мінімум це змусить замислитися і зацікавитися своїм внутрішнім світом.

Одним словом, дівчинка з ім'ям Нінель може з малих років випробовувати схильність до самопоглиблення, і одному тільки Богові відомо, чим це усе закінчиться з урахуванням її колосальної збудливості. Можливо, вона відкриє в собі унікальні здібності або таланти, можливо навпаки, заплутається в яких-небудь комплексах, адже не лише "чужа душа - сутінки", у своїй теж біс ногу зломить, просто мало хто туди заглядає занадто глибоко, хіба що в снах.

Втім, небезпек можна уникнути, якщо вчасно звернути увагу на цю збудливість Нінель і постаратися урівноважити цю якість хоч би почуттям гумору - з таким багажем вона принаймні не заблукає сама в собі і застрахується від можливих депресій.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Нінель

Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
Л - винахідливість, артистичність і логіка
Ь - здатність до систематизації