Значення імені Ніна

Значення імені Ніна

Ім'я Ніна міцне і цілком земне. Воно не зве створювати повітряні замки, Ніна звикла будувати замки з надійнішого матеріалу. Цікаво, що енергія імені закликає Ніну передусім покладатися на себе і на свої сили. Це ж наділяє її значною самолюбністю і гордістю. Вже в дитинстві починає проявлятися Нінина працьовитість і ревнощі до чужих успіхів, вона дуже старанна і енергійна, особливо якщо у її подружок щось виходить краще, ніж у неї. І найчастіше ці якості залишаються властивими Ніні усе життя.

По суті, у неї немає завдатків лідера, але упевненість в собі і самостійність частенько дозволяють їй брати лідируючу роль на себе. Або ж Ніна починає триматися в компанії осібно, проявляючи досить товариськості і уміючи у разі чого дати кому-небудь рішучу відсіч. Нерідко в силу її незалежності у Ніни виникають певні труднощі з батьками і учителями, але проблеми з навчанням для неї виключення.

З віком Ніна намагається вибрати собі таку професію, яка дозволить їй міцно стояти на ногах і не дуже-то залежати від чоловіка. Навпаки, іноді саме вона є годувальницею сім'ї, успішно поєднуючи цю роль із завидною господарністю і домовитістю. При цьому, правда, її чоловікові важко позаздрити, оскільки в цьому випадку і без того крута вдача Ніни отримає вагомий привід для повного підпорядкування чоловічка, а неповага до недоліку у нього чоловічих якостей, швидше за все, приведе до розлучення.

Дійсно, серед Нін дуже багато розлучених матерів-одиначок. Якщо ж Ніна бажає уникнути подібної долі, їй не заважає дещо пом'якшити свій твердий характер. Врешті-решт, не усе в житті можна виміряти матеріальним достатком, частіше взаєморозуміння і теплота між близькими людьми виявляються набагато важливішими. А цього важко досягти, особливо якщо недолік почуття гумору замінювати зайвою вимогливістю до себе і до близьких.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Ніна

Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
А - сила і воля