Значення імені Никифор

Значення імені Никифор

Никифор - ім'я урівноважене і пряме, проте є в нім декілька "підводних каменів". По-перше, воно припускає поєднання сили і деякої замкнутості, по-друге, за своїми енергетичними властивостями воно може схиляти людину до досить гострої реакції на яку-небудь зовнішню дію. Сам по собі такий набір душевних якостей вже може зробити характер Никифора досить суперечливим, проте є ще один важливий момент - рідкість і деяка "простонародність" імені.

Річ у тому, що ім'я Никифор може сприйматися людиною, як застаріла форма від звичного імені - Микита, а як відомо, будь-яке спотворення мови здатне викликати посмішку. Цілком можливо, що оточення цілком нормально реагуватиме на ім'я Никифор, але ось сам він може відноситися до цього інакше. Принаймні, в подібних випадках дійсно відзначається дещо хворобливе відношення до свого імені, тобто і до самого собі.

Усе це призводить до того, що зазвичай самолюбний Никифор тримається в суспільстві дещо замкнуто, а іноді і насторожено. Він витриманий, розсудливий, проте не варто намагатися зачепити його за живе - реакція може бути украй гострою. Інша справа, коли Никифор знаходиться у своєму звичному оточенні: тут його чутливість здатна проявлятися набагато сприятливіше, і Никифор може виявитися дуже душевною, хоча і схильною до роздратування людиною.

Найсприятливіше, якщо в процесі виховання у нього буде розвинене почуття гумору, що припускає добру самоіронію. Це може позбавити його практично від усіх проблем і розкрити дійсно позитивні сторони його характеру, такі як незалежність, честолюбство, завзятість, цілеспрямованість, уміння тримати себе в руках і аналітичний розум.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Никифор

Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
И - приземленість і практичність
К - стійкість, слабкість нервів і прозорливість
И - приземленість і практичність
Ф - уміння адаптуватися, ніжність і своєрідність ідей
О - експансивність і емоційність
Р - догматичність і самовпевненість