Значення імені Ніка

Значення імені Ніка

Ніка - ім'я рухливе і легке, проте особливе значення в нім має поєднання відкритості, стислості і деякої жорсткості. Зазвичай це призводить до того, що Ніка досить гостро реагує на зовнішні дії, проте як правило, її емоції не досягають занадто великої сили і не залишають в душі глибокого сліду. Зате Ніка дуже сприйнятлива не до подій взагалі, а саме до теперішнього моменту. Життя як би проходить через неї, як річка через вузьку горловину, і хоч слідів майже не залишається, але це дозволяє постійно відчувати її течію.

Навіть добре, що емоції не глибокі, може це і говорить про деяку поверхневість Ніки, однак, з іншого боку, не замутнює розум, наділяючи її логічним складом розуму і достатнім спокоєм. Більш того, при певних обставинах, коли Ніка повністю урівноважена, вона навіть може відчувати щонайменші зміни в ході життя і якщо розвиватиме в собі цю здатність, то і передбачати які-небудь події.

Втім, в цьому немає нічого надприродного, такі здібності могли б мати більшість людей на світі, проте зазвичай людині заважають охоплюючі її почуття, повсякденні турботи, тривоги про майбутнє або хворобливі спогади. Куди вже тут за цим шумом розгледіти загальну картину, адже для цього треба відірватися від власних думок і подивитися на усе в цілому! Звичайно, і у Ніки подібні "прозріння" надзвичайно рідкісні, частенько їй просто заважають якісь миттєві образи, але все таки саме в силу такої ось енергетики імені у неї є непоганий шанс як мінімум розвинути свою інтуїцію, а як максимум - екстрасенсорні здібності!

У іншому ж Ніка мало чим виділяється із загального оточення, хіба що красивим ім'ям. Вона самолюбна, хоча звичайно її самолюбність не хвороблива, в суспільстві тримається досить спокійно і упевнено. Одним словом - звичайна жінка із звичайною долею, але з рідкісною здатністю в рідкісні хвилини бачити те, що не може побачити простий смертний.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Ніка

Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
К - стійкість, слабкість нервів і прозорливість
А - сила і воля