Значення імені Нестор

Значення імені Нестор

Нестор - ім'я сильне, але нерівне. У нім самому вже закладені протиріччя, що звичайно ж, знайде своє відображення в характері Нестора. Не можна також не враховувати величезний вплив історичних тезок - великого літописця Нестора і не менш великого анархіста Нестора Махно. Поза сумнівом, що усе це здатне вже в ранньому віці пробудити в носії цього імені схильність до фантазій, романтизм, а також деяку авантюрну жилку і гордість.

Особливу роль грає поривчасть, що знаходиться в енергетиці імені. Зазвичай Нестор є людиною імпульсивною і випробовує прагнення лідирувати серед своїх однолітків. Він рішучий і сміливий, що імпонує його товаришам, які до того ж так само можуть бути заворожені привабливою силою імені. Проте навіть якщо у Нестора і не вийде стати лідером у своїй компанії, він найчастіше не схильний занадто сильно переживати і замість цього намагатиметься організувати навколо себе нову команду. Буває, правда, що йому заважає його гарячність, що нерідко відлякує від нього людей.

Навряд чи у Нестора не буде в житті проблем - проблеми для нього так само характерні, як для осені дощова погода. Він дивовижний сперечальник, причому робить це в основному з азарту, хоча після суперечки і сам готовий швидко поміняти свої переконання, які тільки що так гаряче відстоював. Проте, незважаючи на часті конфлікти з учителями в шкільному віці, він зазвичай примудряється отримати хорошу освіту. Позначаються його власні інтереси до знань і хороша уява.

Маючи хороші вольові якості і організаторські здібності, Нестор може знайти собі хороше застосування в найрізноманітніших сферах людської діяльності, проте на хорошу кар'єру він може і не розраховувати. Швидше за все, у нього просто не вийде працювати під чиїм-небудь початком. Інша справа - самостійний бізнес або творчість, що вимагає самотності. Тут він має усі шанси, хоча від гарячності все ж не заважає позбавитися. Принаймні, це скоротить кількість конфліктів в його житті як в сім'ї, так і в робочому колективі.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Нестор

Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
С - розсудливість, примхливість і владолюбство
Т - тонка творча натура
О - експансивність і емоційність
Р - догматичність і самовпевненість