Значення імені Неллі

Значення імені Неллі

У енергетиці імені Неллі легко помітити достатню збудливість і схильність до вишуканості, тому немає нічого дивовижного, якщо з самого дитинства Неля випробовуватиме тягу до якого-небудь мистецтва, а в її очах духовні цінності матимуть набагато більшу вагу, ніж чисто матеріальні. Втім, дуже багато що тут залежить від виховання і від умов життя.

Як би то не було, але красиве і досить незвичайне звучання імені здатне пробудити у Неллі мрійливість і уяву, можливо навіть, що в дитинстві вона гостро відчуватиме свою особливість і несхожість на одноліток, що іноді здатне спровокувати безліч конфліктних ситуацій. Тут, до речі, чималу роль може зіграти підвищена збудливість енергетики імені, яка накладає на характер Неллі відбиток підвищеної емоційності і робить її досить чутливою до зауважень і похвал. Словом, швидше за все Неля виросте досить імпульсивною і поривчастою людиною.

Найчастіше, якщо батьки дають своїй дочці таке ім'я, вони збираються приділити досить уваги її вихованню, в першу чергу намагаючись розвинути у дитини почуття смаку. Зазвичай це виходить, особливе якщо при цьому їм вдалося не перегнути палицю і не перетворити Нелю в звичайного сноба. Проте тут є один нюанс. Річ у тім, що виховання, як правило, припускає стриманість, що при підвищеній емоційності Неллі, може виявитися досить вибухонебезпечним.

Приблизно так само можна вимагати стриманості від чайника, що стоїть на плиті, не даючи виходу для пари, що скупчується під кришкою. Набагато доречніше просто направити Неліни емоції у відповідне русло. В той же час деяка розумна стриманість не завадить, щоб ці емоції не розплеснулися даремно.

Маловірогідне, що Неллі побажає обмежити своє життя турботами про будинок, хіба що вирішить перетворити свою квартиру на світський салон, залишивши чоловікові проблеми матеріального забезпечення сім'ї. Частіше ж вона прагне реалізувати свої духовні запити поза сім'єю, для чого намагається вибрати собі цікаву роботу і завести не менш цікаві знайомства. Єдине, чого їй слід побоюватися, так це непостійність своїх емоцій і власної запальності.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Неллі

Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
Л - винахідливість, артистичність і логіка
Л - винахідливість, артистичність і логіка
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність