Значення імені Наум

Значення імені Наум

Ім'я Наум має дві сторони - зовнішню і внутрішню, і потрібно помітити, що між цими сторонами така ж різниця, як між двома полюсами магніту. Втім, як в одному магніті гармонійно уживаються дві протилежності, так вони уживаються і в характері одного Наума.

Передусім слід зазначити той факт, що по своїй енергетиці ім'я Наум досить замкнуте. Воно не закликає до зайвої активності, і зовні Наум виглядає спокійною, поступливою людиною. В той же час він досить збудлива людина, просто особливості його енергетики не дозволяють прориватися цьому збудженню назовні. Зате в глибині його душі емоції можуть досягати величезної сили. Зокрема, це призводить до того, що Наум здатний дуже довго носити в собі образу, хоча зовні це може бути абсолютно непомітно і, до речі кажучи, зовсім не факт, що коли-небудь ця образа буде вилита на голову кривдника. Ні, швидше, вона так і залишиться частинкою внутрішнього світу Наума.

Проте для цього внутрішнього світу характерні не лише образи, позитивні емоції так само живуть в його душі і так само не квапляться вирватися назовні. Усе це робить внутрішній світ Наума надзвичайно багатим, хоча з боку цього зазвичай не скажеш. Проте якщо Науму раптом одного разу прийде в голову відкрити кому-небудь свою душу, а трапляється подібне украй рідко, то він може неабияк здивувати співрозмовника багатством своєї фантазії.

Важко сказати, що саме заважає Науму реалізувати свою творчу уяву в професійному плані. Можливо, він просто недооцінює свій внутрішній світ, відносячись до нього як до чогось само собою зрозумілого. Проте йому, напевно, варто випустити цього джина з пляшки, спробувавши викласти свої переживання в якому-небудь творі або картині.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Наум

Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
А - сила і воля
У - співпереживання, боязливість і ранима
М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість